Cyber-Warrior Ermenistan Operasyonu !

cw

Türk hack camiasının önde gelen isimlerinden ve öncülerinden Cyber-Warirror Ermenistan’a operasyon düzenledi. Her zaman hedef odaklı ve başarılı saldırı yapan Türk Hacker Grubu Cyber-Warrior yine başarılı bir saldırı yaparak hack haber gündemine yerleşmeyi başardı.

Cyber-Warrior’un resmi forumunda paylaşılan operasyonlar Operasyon KARABAĞ //AKINCILAR ve Operasyon KARABAĞ-2 // AKINCILAR olarak iki farklı konu altında paylaşıldı.

Operasyon KARABAĞ //AKINCILAR


Adı altında yapılan operasyonun açıklamaları ve saldırı kayıtları aşağıda verilmiştir. Cyber-Warrior tarafından yapılan ilk operasyonda Ermenistan’ın önde gelen siteleri hacklendi bunun yanı sıra bir Ermeni sitesine ait 300 bin kullanıcı bilgisi ele geçirilidi.

AÇIKLAMA;

açıklama

Operasyon KARABAĞ //AKINCILAR


Adı altında hacklenen ermeni siteleri tam liste;

https://bit.ly/3977Ymk

Cyber-Warrior tarafından bir ermeni sitesinden çekilmiş 300 bin kullanıcı bilgisinin videosu (Video Cyber-Warrior’a aittir.)

Operasyon KARABAĞ-2 // AKINCILAR


Adı altında yapılan operasyonlarda daha çok hedef odaklı Ermenistan’ı temsil eden ve önemli siteler hedef alındı hacklenen sitelerin yanı sıra ermenistan vatandaşlarına ait mailler ve şifreler ele geçirildi.

AÇIKLAMA;

Cyber-Warrior Ermenistan Operasyonu ! 1 – aciklamaa

Yapılan saldırılarda hacklenen önemli siteler;

Ermenistan Haber Sitesi

https://mirror-h.org/zone/2691163/

https://archive.is/XUR8q

Ermenistan Başkenti Yerevan Resmi Sitesi;

http://www.zone-h.org/mirror/id/34287175

https://archive.is/mx3zx

Cyber-Warrior tarafından paylaşılan ermeni vatandaşlarına ait bilgileri burada paylaşamıyoruz bunun için cyber-warrior.org adresinden paylaşılan bilgilere ve konulara ulaşabilirsiniz.