Cyber-Warrior’dan Fransa’ya Saldırı !

cw

Cyber-Warrior Akıncılardan Fransa’ya Saldırı!

Türk hack camiasının önde gelen ve öncülerinden olan Türk hacker grubu Cyber-Warrior ülkemize ve İslam’a yapılan çirkin saldırılara her zaman ki gibi kayıtsız kalmıyor ve saldırılarını aralıksız bir şekilde devam ettiriyor.

Fransa’da geçen haftalarda Hz. Muhammed hakkında yapılan çirkin karikatürün yapılmasının ardından Türk hacker grubu Cyber-Warrior harekete geçti.

akıncılar

Türk hacker grubu Cyber-Warrior tarafından Fransa’ya yapılan saldırılarda Fransız belediyelerini siteleri hacklendi. Türk hacker grubu Cyber-Warrior her zaman gündem odaklı saldırılar yapmaya devam ediyor bir çok hack forumunun örnek aldığı Cyber-Warrior yoluna her zaman ki gibi başarılı bir şekilde emin adımlarla yürüyor.

Yaptığı saldırılarla dünya çapında ve Türkiye’de haberlere konu olan Cyber-Warrior 2001 yılından bu yana kesintisiz olarak saldırılarına ve yayın hayatına devam etmektedir. Bilişim ve hack dünyasına bir çok şey katan Cyber-Warrior yaptıkları ile tebrikleri hak ediyor.

Cyber-Warrior’un tarihi, misyonu ve neler yaptıklarını öğrenmek için aşağıya bırakacağım bağlantıları takip ederek bilgi alabilirsiniz. Cyber-Warrior’un diğer haberlerini okumak içinde buraya tıklayabilirsiniz.

Cyber-Warrior / Yaptıkları

https://www.cyber-warrior.org/SuccessHistory.asp

Cyber Warrior / Misyon

https://www.cyber-warrior.org/Misyon.asp

Cyber-Warrior AKINCILAR Fransa Operasyonuna ait kayıtlar. Yaptıkları saldırılarda belediye sitelerine index atan Cyber-Warrior bununla kalmayıp belediye sitelerine ait verileri çekip yayınlamıştır.

veri

Cyber Warrior Açıklaması;

açıklama

Saldırı Kayıtları;

https://bit.ly/3nKCPZQ

Türk hacker gruplarında her zaman gördüğümüz bir şey olan devletimize yapılan herhangi bir çirkin saldırıda misliyle cevap vermesidir gerek Ermenistan gerekte Yunanistan’a yapılan saldırıları tüm dünya basını ve Türkiye basını konuşmuştu.