Amazon Prime Artık 7.90 TL!

prime

Amazon Prime Artık 7.90 TL!


Yakın zamanda Amazon Türk kullanıcılarına büyük bir fırsat sundu. Artık Türkiye’de Amazon Prime aboneliği almak isteyenler sadece aylık 7.90 TL’lik bir ücret ödüyor, ayrıca 30 günlük bir deneme süresi verilmesi sayesinde üyeliğini iptal etmeyen kullanıcılar ilk ay ücret ödemiyor. Türkiye ekonomisine göre düzenlenen bu ücret birçok insanı sevindirdi ve bu fırsattan çok fazla kullanıcı yararlandı.

amazon prime

Amazon Prime Ne İşe Yarar

Amazon, Prime üyelik sahibi olan kullanıcılarına farklı alanlarda birçok fırsat sunuyor. Amazon’un prime üyelik sahibi kullanıcılarına sunduğu fırsatlardan biri Amazon.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde hızlı teslimat ve ücretsiz kargo fırsatı. Prime üyeliği olan Amazon kullanıcıları alışverişlerinde bu fırsatlardan yararlanabiliyor. Farklı alanlarda kullanıcılarına hizmet veren Amazon Prime, Prime Video hizmeti ile prime üyeliğine sahip olan kullanıcıları için birçok farklı dizi ve film izleme fırsatı sunuyor. Film izlemeyi seven insanlar için bu hizmet oldukça avantajlı. Amazon’un farklı bir hizmeti olan Prime Gaming ile de birçok fırsattan yararlanabiliyorsunuz. En çok sevilen hizmetlerden biri olan Prime Gaming ile prime üyelik sahibi kullanıcılar League Of Legends, GTA V gibi birçok ünlü oyun da oyun içi içeriklere erişebilme fırsatı yakalıyor. Prime Gaming hizmetinin bir başka fırsatı ise Twitch.tv üzerinden ücretsiz abonelik fırsatı. Twitch yayıncıları ve kullanıcılarının işine yarayan bu fırsat sayesinde prime üyelik sahipleri Twitch ve Prime Gaming hesaplarını birbirine bağlayarak istedikleri bir yayıncıya ücretsiz bir şekilde abone olabiliyor.

twitch

Prime üyelik sahibi kullanıcılar Prime Gaming ile abone oldukları Twitch yayıncısıyla beraber Prime Video üzerinden yayın esnasında dizi ve film izleme keyfi yaşayabiliyor. Twitch’de ki normal abonelik fiyatlarının minimum 30 TL olması sebebiyle bu fırsat birçok Twitch kullanıcısının işine yaradı. 30 TL ücret ödemek istemeyen Twitch kullanıcıları Amozon Prime üyeliği alarak Prime Gaming ile destekledikleri bir Twitch yayıncısına abone olabildiler.

Prime Gaming İle Nasıl Twitch’de Abone Olurum?

Amazon Prime üyeliği sahipleri Prime Gaming ile bir Twitch yayıncısına abone olmak istiyorsa Prime Gaming ve Twitch hesaplarını bağlamaları gerekmektedir. Hesaplarınızı birbirine bağlamak için yapmanız gerekenler;
-Prime Gaming sitesi üzerinden Amazon Prime sahibi olduğunuz hesabınıza giriş yapın.
-Giriş yaptığınız hesapta Prime Gaming’i etkinleştir tuşuna basarak etkinleştirin.
-‘’Twitch Hesabını Bağla’’ yazısının üzerine tıklayın ve hesap bilgileriniz ile Twitch hesabınıza giriş yapın.
Amazon Prime’ın sunduğu bu fırsatlardan sadece 7.90 TL karşılığında yararlanmak istiyorsanız amazon.com.tr üzerinden sizde prime üyelik satın alabilirsiniz.