Amazon, Ücretsiz Oyunları Açıkladı

amazon prime gaming

Amazon Prime Gaming, Şubat Ayının Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

Amazon Prime Gaming, Şubat ayının ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunların listesini açıkladı. Açıkladıkları listelerde ki oyunların fiyatı toplam da 120TL’ye denk gelmektedir. Amazon Prime Gaming’e kayıt olarak ücretsiz oyunları oynama fırsatını yakalayabilirsiniz.

Dünyanın en büyük e-ticaret şirketi olarak bilinen Amazon, farklı sektörlere girmeyi ve kendini orada da büyütmeyi ihmal etmemektedir. Aylık 7,90TL’ye alınan Amazon Prime aboneliğinin parçası olan Amazon Prime Gaming oyun severlere güzel bir fırsat sunuyor. Amazon Prime Gaming Türkiye tarafından yapılan açıklama da Şubat oyunda 5 oyunun ücretsiz olarak oynanabileceğini aktardı.

Stealth Bastard

stealth

Fiyatı 18tl olan bu oyunun konusu ve işleyişi gizlilik üzerinedir. Curve Digital tarafından geliştirilen bu oyun Linux, macOS ve Microsoft Windows platformları için yayınlanmıştır. Amazon Prime Gaming Türkiye‘nin açıkladığı ücretsiz oyunlar listesin de bu gizlilik oyunu bulunmaktadır.

Swimsanity! Couch Party Edition

swim sanity

Hem arkadaşlarınızla hem de tek başınıza oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir oyun. Tek oyunculu ve çok oyunculu olmak üzere iki modu bulunan bu aksiyon türünde ki oyun herkes tarafından beğenilmiş ve oynanmıştır. 6 Ağustos 2020 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülerek erişime açılmıştır.

Monster Prom: Hotseat

monster

Eğlenceli ve sıra dışı oyunları seviyorsanız bu oyun tam da size göre. Oyunda komik ve absürt birçok an yaşanmaktadır. Eğlenceyi seven ve farklı türleri keşfetmek isteyen kişilerin en çok satın aldığı ve oynadığı oyunlardan bir tanesidir. Amazon Prime Gaming’in şubat ayının ücretsiz oyunlar listesin de kendine yer bulmayı başarmıştır.

Spinch

spinch

Fiyatı 25 TL olan bu eğlenceli platform oyunu Spinch şubat ayının ücretsiz oyunlar listesin de kendine yer bulmuştur. Geçtiğimiz Eylül ayında dünya çapında piyasaya sürülmüş ve erişime açılmıştır. Queen Bee Games tarafından geliştirilen bu oyun Microsoft Windows, Klasik Mac OS, Nintendo Switch ve macOS platformları için yayınlanmıştır.

Table Manners

amazon prime gaming

Table Manners, diğer oyunlara nazaran çok daha farklı bir oyundur. Mesajlaşma uygulaması olan Tinder’ın geliştirilip sanal ortama uyarlanmış hali diyebiliriz. Oyunun başlangıcın da bir mobil uygulama üzerinden bir kişiyle tanışıyor ve onunla akşam yemeğine çıkıyorsunuz. Amacınız bu akşam yemeğini en iyi şekilde geçirmek olacaktır.

Amazon Prime Gaming Türkiye‘nin şubat ayı için yayınlamış olduğu ücretsiz oyunlar listesi bu şekildeydi. Daha fazla oyun haberleri görmek istiyorsanız bizleri takip edebilirsiniz.