Amazon, Oyunculara Özel GameOn Uygulaması

amazon-gameon

Amazon’dan Mobil Oyunculara Özel GameOn Uygulaması

Dünyanın en büyük şirketlerinden olan ve farklı alanlarda başarılı olan Amazon şirketi, mobil oyunculara özel yeni bir uygulama çıkarttı. GameOn mobil uygulaması ile mobil oyuncular oyun oynadıkları sırada yaşadıklarını klip alabilecekler ve mobil oyuncular arasında rekabet başlayacak.

Oyuncular Paylaşım Yapabilecek

Dünyanın en zengin insanı Jeff Bezos’un sahip olduğu Amazon şirketi mobil oyuncular için yeni bir uygulama yayınladı. İsmi GameOn olan uygulama sayesinde mobil oyuncular oyun oynarken yaşadıkları anları klip alabilecekler ve bu uygulama üzerinde paylaşabilecekler.

Oyuncular arasında rekabet oluşturacak uygulama, oynadığınız oyun sırasında yaşadığınız son birkaç dakikanın klibini alabilmeniz ve kaydedebilmenizi sağlıyor. Uygulamanın depolama problemi yaşamaması için oyununuzun sadece son birkaç dakikası uygulama içinde tutuluyor. Oyun esnasında aldığınız klibi GameOn uygulaması üzerinde düzenleyebiliyor ve profilinizde paylaşabiliyorsunuz.

gameon

GameOn Çok Başarılı Bir Uygulama Oluyor!

Oynadığınız oyunda yaşadığınız anlık olayları kaydedebilmenizi sağlayan GameOn uygulaması içerisinde, oyuncular arası rekabet oluşturulacak ve farklı oyunlarda oyun içi görevlerin verildiği yarışmalar düzenlenecek. Yapılan yarışmalarda verilen görevleri gerçekleştiren ve kliplerini alan oyuncular uygulama kullanıcıları tarafından oylanacak ve en popüler olan kliplerin sahipleri yarışmaları kazanacaklar.

Mobil oyuncuların oynadıkları oyunlarda en iyi anlarını kaydedebilmelerini kolaylaştıracak ve mobil oyuncular arasında rekabet oluşturacak olan uygulama GameOn, 1000’e yakın popüler mobil oyunu desteklemekte.

Henüz sadece Android için yayınlanan GameOn uygulamasının yakın zamanda Apple kullanıcıları için İOS sürümü de yayınlanacak.