Assassin’s Creed Oyunu Dizi Oluyor

netflix

Assassin’s Creed Oyunu Dizi Oluyor Netflix ve Ubisoft Duyurdu !

Sosyal medya da bir süredir konuşulan Assassin’s Creed oyununun dizi olacağı şekilde iddilar doğrulandı ve dizisinin yapılacağını açıkladı. Netflix ve Ubisoft yaptığı açıklama da dizinin Ezio üçlemesinin konu alınacağı düşünülüyor.

Assassin’s Creed tüm dünya tarafından beğenilen ve bir çok youtuber tarafından serileri video çekilen bir oyun. Bu oyunun diziye uyarlanması bir çok oyuncuyu mutlu etti.

Netflix Assassin’s Creed dizisinin tanıtımını resmen yayınladı.

Ubisoft’un En İyi Oyunlarından Biris!

Assassin’s Creed çok uzun soluklu ve serisi bol bir oyun olduğu için dizinin hangi seriyi konu edineceğini kestirmek bir hayli zor oluyor ama Netflix’in Assassin’s Creed dizisi için yayınladığı tanıtım da Ezio üçlemesini konu alacağı ihtimalini güçlendiriyor.

Ubisoft yaptığı açıklamada Netflix ile ortak bir dizi çıkarmanın heycanlı ve bir yanda da sevindirici olduğunu açıkladı.
Netflix başkan yardımcısı tarafından yapılan açıklamada da Ubisoft ile ortak olmanın ve Assassin’s Creed gibi dünya çapında bilinen ve oynan bir oyunun dizisini hayata geçirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Dünya çapında başarı elde etmiş ve sevilen oyunların diziye çevrilmesi herkes tarafından takdir ile karşılanıyor ve herkesi mutlu ediyor. Oyun yapımcıları yaptıkları oyunların dünya çapında sevildiğini görünce diziye çevirme fikrinin mantıklı geleceğini ve güzel bir girişim olabileceğini düşünebilirler.

Bir çok oyuncunun ortak düşüncesi çıkan oyunların kaliteli olmasıdır ve Ubisoft bu kaliteyi gerçekleştiren en iyi firmalardan biridir zaten yaptıkları oyunların kalitesinden de bu anlaşılabiliyor.