Asus’dan Öğrenciler İçin Kampanya

asus

Yeni Kampanyalar Başladı!

Ünlü teknoloji markası Asus karantinada nedeniyle insanlar için oluşan teknoloji ihtiyacının karşılanması için kampanyalar yapmaya başladı.
Korona virüsü salgını nedeni ile birçok insan hayatına evlerinde devam ediyor. Özellikle karantina sürecinde çalışanlar işlerine evden devam etmek zorunda kaldı ve öğrenciler eğitime devam edemedi. Eğitime devam edilememesi ile öğrenciler uzun bir süre tatil yaptılar ve bu tatil yılsonu tatili ile birleştirildi. Yaz tatilinin bitmesine rağmen salgının devam etmesi ve yüz yüze eğitimin riskli olması sebebi ile birçok ülke eğitime online şekilde devam ediyor. Ülkemizde de eğitime Milli Eğitim Bakanlığı’nın dijital eğitim platformu EBA ve çeşitli video konferans uygulamalarından online eğitim verilmeye devam ediliyor.

asus

Uygun Fiyatlara Satışa Çıkacak!

Asus firması insanların bu teknoloji ihtiyaçlarını görüp özellikle evden iş hayatına devam eden insanlar ve öğrenciler için avantajlar sağlayacağını açıkladı. Taşınabilir bilgisayarlara olan talebin arttığını söyleyen yetkililer bu bilgisayarlar için uygun fiyatlar sunulacağı ve sene sonuna kadar farklı modellerde birçok kampanya yapılacağını söyledi. Taşınabilir bilgisayar almak isteyenlere özellikle her bütçe için uygun, farklı modellerde birçok fırsat sunulacağı ve ürünler arasında araştırma yapıp en iyi fiyat performans ürünlerini seçmeleri gerektiği bildirildi.