Bot takipçi ne demek?

Bot takipçi ne demek? 1 – like

Bot takipçi ne demek?

Bot takipçi ne demek? Sorusu takipçi satın almak isteyenlerin sorduğu sorula arasında bulunmaktadır. Bot takipçi ile organik takipçi arasında nasıl bir ilişki bulunmaktadır? Hangisi hangi durumlarda işe yarar?

Instagram’da bot takipçi kavramının anlamı manuel şekilde bir diğer anlatım ile yapay hesaplar manasına gelmektedir. Manuel şekilde açılmış bulunan hesaplar içerisinde sabit bir kişi tarafından birden fazla hesap oluşturulması sebebiyle Instagram durumu fark ederek, açılan tüm bu şekilde ki hesapları kapatabilmesi olağandır. Bu konuya örnek vermek gerekirse 5 bin bot takipçi satın almış olduğunuzu varsayalım. Bu satın alma işlemi üzerinden belirli bir zaman geçmesi ile birlikte Instagram bu şekilde bir takipçi kitlenizin olduğunu anlarsa (%90 olasılık ile bu durum anlaşılmaktadır) 5 bin olarak satın almış olduğunuz hesapların tamamı kapatılacaktır. Takipçi sayınız – 5 bin olarak güncellenebilir ve bu doğal olarak sizin Instagram hesabınızın düşmesine neden olabilir.

Bot takipçi ne demek

TRMedya İle Gerçek Takipçi

Birçok site müşterilerine bot olarak takipçi satışı yapmaktadır. Bu şekilde bir satın almanın gerçekleşmesi ile birlikte hesap sahibi kısa bir süre sonra takipçilerinin sayısının hızla azaldığını görür. Ve ayrıca hesabı çeşitli yaptırımlara maruz kalabilir. TRmedya İnstagram takipçi satışı noktasında yıllardan bu yana en iyi şekilde hizmet vermekte olan ender firmalardan birisidir. Yıllardan bu yana yoğun b.ir şekilde tercih edilmesinin sebepleri arasında;

  • Kesinlikle bot takipçi satışı yapılmaması
  • Tüm takipçilerin organik olması
  • Türk takipçi hizmetinin bulunması
  • Fiyatlandırma noktasında müşteri memnuniyetinin bulunması
  • Satın alma işlemlerinde olası düşmelere karşı garanti verilmesi
  • 7/24 destek

İnstagram gerçek türk takipçi satın almak istiyorsanız : https://trmedya.co/instagram-garantili-gercek-turk-takipci-hizmetler/ bizimle iletişime geçip satın alabilirsiniz
Bulunması sebebiyle site her zaman müşterilerden tam not almaktadır. Satın almış olduğunuz takipçilerin organik olması durumunda İnstagram dünyasında ki hedeflerinize bir an önce ulaşmanız mümkün olacaktır. Oldukça yüksek fiyatlara bot takipçi almanız durumunda birçok yatırım yapmış olduğunuz hesaplarınız bir daha istediğiniz seviyeye gelmeyebilir. Bu sebeple piyasa da en iyi takipçi satış sitesi olarak bilinen TRMedya veya bu kalite de bulunmakta olan diğer sitelerden alım yapmanız tavsiye edilmektedir.