Black Ops Cold War Fragman Yaynlandı

COD Black OPs

Call Of Duty Fragmanı Yayınladı

Dünyanın en iyi oyunlarından biri olan Call of Duty yeni bir oyun ile karşımızda bundan önce çıkardığı Call of Duty Modern Warfare, Warzone ve black ops gibi oyunlar çok beğenilmişti bu sefer daha kaliteli daha iyi bir oyun ile karşımızda.
Call Of Duty oyuncuları sevindirecek bir haber ile karşımızda Call Of Duty: Black Ops Cold War tanıtım fragmanını yayınladı.

Black Ops Cold

Black Ops Cold Tanıtım Fragmanında Neler Vardı?

Tanıtım fragman playstation 5 görüntülerinden oluşmaktadır. Tanıtım fragmanı 2:27 dakikadan oluşmakta fragmanı izleyen oyuncular adeta büyülendi inanılmaz bir grafik seviyesine sahip olan Call Of Duty: Black Ops Cold War sistemleri zorlayacağı kesin olarak gözüküyor. Oyun Call of Duty: Black Ops oyunun devamı olarak karşımıza çıkıyor oyuncuların yaptığı yorumlara göre yıllar sonra ilk defa çıkan bir call of duty oyununda heycanlandıklarını belirtiyor. Call of Duty: Black Ops Cold War “IW engine” Oyun motorunu kullanmaktadır. Bu oyun moturu ilk olarak 2005’te yayımlanan Call of Duty 2’de kullanılmıştır. Şimdi tanıtım fragmanına ve oyun içi görsellere geçelim.

Tanıtım Fragmanı

https://youtu.be/aTS9n_m7TW0