CS GO Bunny Kodu (2021) Yeni – CS:GO Kodları

cs go bunny kodu

CS Go bunny kodunu duyduysanız, o zaman neyle ilgili olduğunu merak ediyor olmalısınız. CS Go bunny kodu temelde, bir tavşanın rolünü oynadığı ve rakiplere aşağıdan bir dizi sanal mermi atmaya çalıştığı bir oyundur. Oldukça basit görünüyor, değil mi? İnternette bu harika oyunu oynamaya başlamadan önce anlamanız gereken epeyce şey var.

 

CS Go bunny kodu için yapmanız gereken ilk şey, bu oyunun kurallarını kontrol etmek. Web sitesi bu konuda çok katı. CS Go bunny kodu web sitesi, kurallardan herhangi birini ihlal eden herkesin oynamasının yasaklanacağını belirtti. Bilgisayarlı bir takımla oynamak isteyen herkes, o zaman oyunun kurallarına da uymak zorunda kalacak. Bunlar, oyunun hile veya manipülasyonuyla sonuçlanabilecek faaliyetlere katılmamayı içerir.


CS GO Bunny Kodu; sv_autobunnyhopping 1” 


 

CS Go bunny kodu, oynamaya başlamadan önce bir hesap oluşturmanız gerekecek. Daha önce hiç oynamadığınız veya bu konuda yeniyseniz farketmez, bir hesap oluşturmak çok uzun sürmez. CS Go bunny kodu için yapmanız gereken tek şey sitedeki talimatları izlemektir. Hesabınızı oluşturduğunuzda, size benzersiz bir kullanıcı adı ve şifre verilecektir. Ayrıca ücretsiz bir giriş kodu alacaksınız. CS Go bunny kodu  size bir arkadaşınızla oynama ve hatta dünyanın her yerinden birine meydan okuma şansı verir.

cs go bunny kodu

CS GO Bunny Kodu Açma 2021

CS Go bunny açma kodu, ücretsiz giriş kodunun yanı sıra  avatarınızı da seçebilirsiniz. Kendi profilinizi oluşturmak için kullanacağınız avatarınızdır. Oyunda saç renginizin yanı sıra gözlerinizin rengini de seçeceksiniz. Tavşan görünümünüzü oluştururken seçebileceğiniz bir dizi kıyafet vardır.

 

CS Go bunny açma kodu, oyunda oluşturacağınız kıyafetler size tavşanınızı gerçek bir tavşan gibi aksesuar haline getirme imkanı verecek. Örneğin, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şapka, güneş gözlüğü, kemer ve ayakkabı vardır. Bunlardan bazılarını edindikten sonra, oyunu kesinlikle maksimum potansiyeline kadar oynayabileceksiniz. Puanınızı artırmak için karşılaşabileceğiniz bir dizi zorluk vardır. Bu zorluklar, mini oyunlardan gerçek bir oyuncuya karşı oynamaya kadar çeşitlilik gösterir.

 

Ailenizle kaliteli zaman geçirmenin bir yolunu arıyorsanız, kesinlikle bu oyunu oynamayı düşünmelisiniz. Size bir tavşan oyununun ne olduğunun gerçek anlamını verebilecek en iyi çevrimiçi oyunlardan biridir. CS Go bunny kodu, kesinlikle kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur. Oyunu bugün resmi web sitesinden indirebilirsiniz!