Düşük Sistemli Oyunlar & 2021 Yeni Oyunlar

Düşük Sistemli Oyunlar & 2021 Yeni Oyunlar 1 – dusuk sistemli oyunlar

Düşük sistemli oyunlar, sorun sistem için sağlanan oyunların oldukça basit olmasıdır. Burada gerçekten çok iyi oyunlar var ama diğer pek çok oyun pek hoş değil. Düşük sistemli oyunlar, bazı durumlarda oyunlar oldukça kötü olabilir. Aşağıda birkaç örnek verilmiştir.

 

Düşük sistemli oyunlar, olarak ilk oyunumuzun adı Tony Hawk’s Downhill Jam. Bu oyun, oyuncunun kar kozalaklarını atlamalar, rampalar ve üst geçitler gibi çeşitli engellere çarpmasını sağlar. Oyunda, snowboard yapmayı kolaylaştıran oldukça düzgün hileler var. Ayrıca, insanların puan kazanmak için çeşitli farklı hareketler yapmasına izin verir. Ne yazık ki oyun son derece sıkıcı.

tomy

Düşük Sistemli Online Oyunlar

Düşük sistemli online oyunlar, Bir sonraki oyunun adı NBA Jam. Bu inanılmaz eğlenceli bir oyundur. Bu oyunun bu kadar eğlenceli olmasının nedeni, insanların daha genç olduğu dönemlerden kalma harika anılarla dolu olmasıdır. Düşük sistemli online oyunlar, bazı oyunlar o kadar gerçekçi değildir ki, insanları yeniden genç hissettirebilirler. Bu oyunda, kötü şöhretli Michael Jordan olarak oynama fırsatınız olacak. En iyi bölüm, Ürdün’ün bir dizi unutulmaz oyununu içeren oyunla oynamaktır.

 

Düşük sistemli online oyunlar, bahseteceğimiz son iki oyun Spy Vs Spy ve NBA Jam: Onslaught. Bu oyunların her ikisinin de harika grafikleri var ve kontroller harika. Her ikisinin de tek kötü yanı, bazı insanların kesinlik ve deneme yanılma gerektiren oyunları oynamayı sevmemesidir. Bu nedenle hassas oyunlar oynamaya alışkın olan insanlar bu oyunları oynamayı biraz zor bulabilir. Harika olan şey, her iki oyundaki tüm hareketlerin sadece düğmeleri basılı tutarak tamamen mümkün olmasıdır.

Düşük Sistemli Oyunlar & 2021 Yeni Oyunlar 3 – spyvspy

Düşük sistemli oyunlar, diğer bir dezavantajı ise, bu oyunların genellikle fazla sabrı olmayan bazı insanlar için olmasıdır. Oyuncular nasıl iyi puan alacaklarını veya rakiplerini nasıl yeneceklerini bulmaya çalışırken çok fazla zaman harcarsa çok can sıkıcı olabilirler. Bazen bu oyunlar haksızlıklarından dolayı da insanları kızdırabilir. Bu, diğer insanları daha da kızdırır çünkü kendilerine haksız davranılmış gibi hissederler.

 

Düşük sistemli oyunlar, genel olarak, Rocket League ve NBA Jam: Onslaught, en iyi oyunlar olma adlarını yerine getirmiyor. İnsanların oynaması için harika seçimler yapmazlar. Konsolunuzda güzel oyunlar oynamak istiyorsanız, piyasadaki diğer seçeneklerden bazılarını denemenizi tavsiye ederim. Bununla birlikte, bir oyun için herhangi bir para ödeyecekseniz, iyi çalışan bir şey de alabilirsiniz.