En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi

en iyi bluetooth kulaklıklar

En İyi Bluetooth kulaklıklar

Gün geçtikçe teknolojinin gelişmesi ile beraber hobilerimize daha kolay ulaşabilir hale gelmeye devam ediyoruz. Eskiden müzik dinlemek için radyo, plak vb. aletler kullanmak zorunda kalan insanlar artık müzik dinlemek istediklerinde cep telefonu, bilgisayar vb. birçok teknolojik alet ile istedikleri an müzik dinleyebilmekteler.

Özellikle son dönemlerde insanlar Spotify gibi müzik uygulamalarını kullanarak istedikleri müzikleri indirmek zorunda kalmadan kolayca dinleyebilir hale geldi. Bu sayede birçok insan müzik dinleme alışkanlığı edindi ve eskiden de müzik dinlemeyi seven insanlar daha kolay bir şekilde istedikleri müziğe ulaşabilir hale geldiler.

Müziğe bu kadar kolay ulaşabilmişken müzik dinlemek istediğimizde çevremize rahatsızlık vermemeye de dikkat etmemiz gerekiyor. Özellikle toplu taşıma araçları kullanan insanlar yolculuk sırasında müzik dinlemeyi tercih ediyorlar. Dinlediğimiz müziğin çevremizdeki insanlara rahatsızlık vermemesi için de kulaklık kullanmamız bir zorunluluk haline geldi. Bu kulaklıklar sayesinde kimseyi rahatsız etmeden müzik dinleyebilir hale geldik ve bluetooth kulaklıklar sayesinde de kablo sorunundan kurtulmuş bulunmaktayız.

Bu yazımızda günlük hayatımızı kolaylaştıran bluetooth kulaklıklar arasından satın almaya değer olanları ‘’en iyi bluetooth kulaklıklar’’ başlığı altında sizlere listeledik.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 1 – jbl tune 1

JBL Tune 220 Tws

Kulaklık dendiğinde akla gelen ilk markalardan biri olan JBL, birçok kaliteli kulaklık modeline sahip ve günlük kullanıma oldukça uygun kulaklıklar üretmekte. Birçok insanın tercih ettiği JBL markası, genellikle kulak üstü bluetooth kulaklıklarda oldukça başarılı ürünler üretiyor ve bu ürünler oldukça tercih ediliyor.

Jbl tarafından bu kez kulak içi kulaklık arayan kullanıcılar için çıkarılan JBL Tune 220 Tws, bluetooth bir kulak içi kulaklı modeli. Markanın başarılı ürünleri arasında bulunan bu kulaklık kullanıcılarını memnun bırakmakta ve fazla şikayet edilen bir özelliği bulunmamaktadır. 2 saatlik bir sürede şarj edebildiğiniz ve cebinizde rahatlıkla taşıyabildiğiniz bir şarj kutusu olan bu kulaklık 3 saat kesintisiz çalma imkanını size sunar. Kolayca taşıyabildiğiniz şarj kutusu ile beraber kulaklığın tek şarj ile toplam 19 saat kullanım süresi bulunmaktadır.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 2 – haylou gt 1

Xiaomi Haylou GT 1 Tws

Son yıllarda her türlü teknolojik ürünü üreten ve birçoğunda başarılı ürünler ortaya koyan Xiaomi bluetooth kulaklık üretiminde de oldukça başarılı bir marka. Kullanıcılar tarafından çokça tercih edilen ve memnun kalınan Xiaomi markasına ait Haylou GT 1 Tws isimli kulaklıkta kullanıcıları tarafından oldukça beğenilmekte.

Kulak içi bir bluetooth kulaklık modeli olan bu kulaklık özellikle sporcular ve günlük kullanım için kulaklık arayanlara uygun bir kulaklık. Şarj kutusu ile tek şarjda yaklaşık 12 saat kullanım süresi sunan bu kulaklık sesli asistan ve tuş işlevi gören gövdesi sayesinde kısa yolları bulunan pratik bir kullanıma sahip. Uygun fiyatlı kulaklıklar kategorisinde yer alan bu kulaklık için oldukça iyi bir fiyat-performans ürünü olduğu söylenilebilir.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 3 – xiaomi redmi airdots 1

Xiaomi Redmi Airdots Tws

Yine Xiaomi markasına ait olan bir kulaklık Redmi Airdots en çok tercih edilen bluetooth kulaklıklar arasında bulunuyor.

Fiyat- performans açısından oldukça başarılı olan bu kulaklık şarj kutusu ile beraber toplam 12 saat kullanım süresi, 2 saat şarj süresi ve 4 saat kesintisiz müzik dinleme imkanı sunmakta. Uygun fiyatlı bluetooth kulaklık satın almak isteyen kullanıcıların en çok tercih ettikleri modeller arasında olan bu kulaklık kesinlikle fiyatını hak eden bir ürün.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 4 – jbl tune kulak ustu 1

JBL Tune 500 BT

Bluetooth kulaklık listemizin sıradaki ürününde kulak üstü bir model bulunuyor. Günlük kullanım için en çok tercih edilen bluetooth kulaklık modelleri arasında bulunan bu ürün markanın da en çok tercih edilen serisinde bulunuyor. Serinin orta fiyatlı bir kulaklığı olan Tune 500 BT kullanıcılarına oldukça şık bir tasarım ve 2 saatlik şarj ile kesintisiz 12 saatlik kullanım süresi sunuyor. Oldukça kaliteli ve tercih edilen bir kulaklık olan Tune 500 BT uygun fiyatı ile de mükemmel bir fiyat-performans ürünü. Bu modelin kablolu versiyonu da daha uygun bir fiyat ile kullanıcılara sunulmakta.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 5 – airpods pro 1

Airpods Pro

Bluetooth kulaklık dendiğinde birçok insanın aklına ilk gelen isim olan Airpods serisine ait Airpods Pro, yüksek fiyatlı bluetooth kulaklıklar arasında bulunuyor.

Bluetooth kulaklıklar arasında birçok kişi tarafından en iyiler arasında görülebilecek bu kulak içi kulaklık kullanıcısına maksimum seviye ses kalitesi ve tek şarj ile şarj kutusuyla beraber 1 günlük kullanım sağlıyor. Ayrıca en beğenilen bluetooth kulaklık serilerinden olan Airpods serisine ait bu kulaklık serinin diğer modellerinden farklı olarak kulak içi kulaklık kullanan kullanıcıların daha çok tercih ettiği silikon kulak uçlarına sahip.

Fiyatı bluetooth kulaklıklar arasında oldukça pahalı olan bu kulaklık üst segment kulaklık satın alacak kullanıcılar için güzel bir tercih.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 6 – airpods kulak ustu 1

Airpods Max

Apple markasının Airpods serisi için hem markanın hem de serinin ilk kulak üstü kulaklığı olan Airpods Max piyasadaki en pahalı bluetooth kulaklık ünvanına sahip.

Maksimum performans ve maksimum kalite ile tasarlanmış bu kulaklık birçok özelliğe sahip. Günlük kullanım için piyasanın en iyi kulaklığı olan Airpods Max 24 saat kullanım ve 5 dakikalık şarj ile 1.5 saatlik kullanım gibi kullanıcısına uzun süreli kullanımda sağlamakta. Piyasanın en pahalı kulaklığı olan Airpods Max’in tüm özelliklerinden sadece Apple cihazlar yararlanabiliyor. Farklı bir markanın cihazı ile kullanıldığında ürünün tüm özellikleri kullanılamıyor. Sadece çok yüksek gelirli kullanıcıların tercih edeceği bu ürün en pahalı ve en kaliteli bluetooth kulaklık ünvanına sahip olmakta ve en iyi bluetooth kulaklıklar arasında 1. sırada bulunuyor.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 7 – galaxy buds 1

Samsung Galaxy Buds+

Orta fiyatlı bluetooth kulaklıklar arasında en kalitelilerden biri olan Samsung Galaxy Buds+ yine çok tercih edilen ve kullanıcılarını memnun bırakan bluetooth kulaklıklardan bir tanesi.

Oldukça kaliteli özelliklere ve şık bir tasarıma sahip olan Galaxy Buds arasındaki fiyat farkına rağmen Airpods serisine ait birçok ürüne alternatif bir kulaklık. En çok tercih edilen bluetooth kulaklık arasında bulunan Galaxy Buds şarj kutusu ile birlikte yaklaşık 1 günlük kullanım ve 6 saat kesintisiz dinleme süresi sağlıyor.

Genel olarak oldukça kaliteli ve birçok rakibinin önünde olan bu ürünün segmentine göre toza ve suya dayanıklı olmaması ürünün en büyük eksiklerinden bir tanesi. Fakat bu fiyatta bir bluetooth kulaklık alacak kullanıcılar için tercih edilebilir bir seçenek.

En İyi Bluetooth Kulaklıklar Listesi 8 – jbl live 1

JBL Live 300 Tws

JBL markasının orta fiyatlı bir ürünü olan JBL Live 300 Tws, Samsung Galaxy Buds’a benzer bir bluetooth kulaklık.

JBL markasının kulak içi bir kulaklık modeli olan Live 300 segmenti için en tercih edilir ürünlerden bir tanesi. Oldukça şık ışıklı tasarıma ve güzel renk seçeneklerine sahip Live 300 kaliteli özelliklere ve şarj kutusu ile birlikte yaklaşık bir günlük kullanım süresine sahip.

Samsung Galaxy Buds isimli kulaklığa rakip gösterilebilecek bir bluetooth kulaklık olan JBL Live 300 Tws, Galaxy Buds ile yakın özelliklere sahip ve rakibinin suya dayanıklılık açığını da kapatmakta. Orta fiyatlı bir bluetooth kulaklık satın alacak kullanıcı için en iyi seçenek olarak görülebilir.