En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar

mobile game

En İyi İnternetsiz Mobil Oyunlar Hangileridir?

İnternetimizin olmadığı zamanlar da sıkılmadan oynayacağınız birçok İnternetsiz oyun bulunmaktadır. Hepsi birbirinden eğlenceli ve sürükleyicidir. Sizler için bu yazımız da en iyi İnternetsiz mobil oyunları listeleyeceğiz. İnternetinizin olmadığı anlarda bu oyunları oynayarak vakit geçirebilirsiniz.

Alto’s Odyssey

en iyi İnternetsiz mobil oyunlar

Alto’s Odyssey 22 Şubat 2018 tarihinde İOS ve Android platformları için yayınlanmış olan bir snowboard video oyunudur. Oyun Alto’s Adventure’in devamı olarak nitelendirilmektedir. Team Alto tarafından geliştirilmiş olup Unity oyun motoru kullanılmıştır. Oyun modu olarak sadece Tek oyunculu mod bulunmaktadır. Alto’s Odyysey’in yapımcıları 13 Ağustos 2020 tarihinde yaptıkları bir açıklama da Playstation 4, Microsoft Windows ve Xbox One için oyun çıkaracaklarını açıklamıştı.

Shadow Fight 3

shadow fight 3

Shadow Fight 3, Nekki tarafından geliştirilmiş olan bir aksiyon-RPG dövüş oyunudur. Oyun yapımcıları yaptıkları açıklama da Nisan 2016’da sonbaharda oyunun çıkacağını açıklamıştır ancak beta testlerinden sonra 17 Temmuz 2017 tarihinde Kanada’da, 27 Ekim 2017 tarihinde Hindistan’da ve daha sonraları 16 Kasım 2017 tarihinde dünya çapında yayınlanmıştır.
Shadow Fight 3 bir dövüş oyunudur ve sadece tek oyunculu mod bulunmaktadır. En iyi mobil dövüş oyunları arasında bulunmaktadır.

Plague Inc.

plague

Ndemic Creations tarafından geliştirilen bir strateji simülasyon video oyunudur. İOS, Android ve Windows Phone platformları için yayınlanmıştır. Oyunu oynayan oyuncu ölümcül bir veba virüsü yaratarak insan popülasyonunu yok etmeye çalışır. Bu sırada doktorlar da aşılar ve çözümler bularak virüsü yok etmeye çalışmaktadır.
Oyun ilk olarak 26 Mayıs 2012 tarihinde piyasaya sunulmuştur ve Google Play Store üzerinde milyonlarca kişi tarafından indirilmiştir.

Smash Hit

smash

İsveç merkezli bir oyun stüdyosu olan Mediocre tarafından geliştirilmiş olan bir tür sonsuz koşu video oyunudur. İnterneti olmayan kullanıcılar için mükemmel bir vakit geçirme oyunudur. Eğlenceli olmasının yanın da sürükleyici ve hedefler konulabilecek bir tür oyundur. Smash Hit, en iyi İnternetsiz mobil oyunlar listesin de kendine yer edinmiştir.
Oyun İOS ve Android programları için geliştirilmiştir. İlk olarak 5 Şubat 2014 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Google Play Store üzerinde en çok indirilen oyunlardan biri olarak yerini korumaktadır.

Earn to Die 2

earn to die 2

Zombiler tarafından istila edilen bir şehri savunmak zorunda olan oyuncu. Arabalarını ve silahlarını geliştirerek zombileri öldürmeye çalışır. Oyun ilk olarak 24 Kasım 2014 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Platform olarak ise Microsoft Windows, Android ve Klasik Mac OS için geliştirilmiştir. Alanının en iyi İnternetsiz mobil oyunları arasında yer almaktadır.

Vector

v

Yine Nekki tarafından geliştirilmiş olan bir tür arcade oyunudur. Oyuncu oyuna girdiği zaman sürekli olarak birilerinden kaçacaktır. Gerek sesleri gerekte oyun mekanikleri olsun alanının en iyi oyunlarından biridir. Google Play Store üzerinden milyonlarca kere indirilmiş ve oynanmış bir oyundur. İlk olarak 2012 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür.
Platform olarak ise Android, İPad, İpohne ve Microsoft Windows için geliştirilmiştir.

Sizler için bu yazımız da en iyi İnternetsiz 6 mobil oyunu listeledik. Hepsi ücretsiz ve sizleri sürükleyecek oyunlardır. Bu oyunları App Store ve Google Play Store üzerinden tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilir ve oynayabilirsiniz.