Ermenistan Futbol Federasyonu Hacklendi

hacker

Ermenistan Futbol Federasyonunun Resmi Sitesi Türk Hacker Tarafından Hacklendi!

Azerbaycan ve Ermenistan savaşı devam ederken siber alemde de savaşlar devam ediyor. Türk Hackerlar ermenistan’ın devlet sitelerine, üniversitelerine ve önemli kurumlarına saldırmaya devam ediyor. Türk hacker RootAyyıldız Ermenistan’ın Futbol Federasyonunun Resmi Sitesini Hackledi !

Ermenistan Futbol Fedarasyounun Sitesinde Türkiye’nin şuanki başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’in yan yana otururken Fotoğrafları yayınlandı ve altınada bir not düşüldü !

hacklendi

İşte bırakılan not;

“Gafiller, boynumuzu eğmek isterler ama bilmezler ki, biz bir tek, Allah’ü Teala’nın, huzurunda eğiliriz!”

Türk hacker grupları ve türk hackerlar aralıksız bir şekilde saldırmaya devam ediyor bundan önce de türk hackerların Ermenistan’a yaptıkları saldırıları yayınlamıştık. Bunun yanı sıra Anti-Armenia adlı hacker grubuda Ermenistan İstihbaratını hacklediklerini ve bilgilerini ele geçirdiklerini iddia ederek bazı belgeleri sosyal medya hesaplarından yayınlamışlardı.
Azerbaycan ve Ermenistan savaşında Azerbaycan Ermenistan’a büyük bir kayıp yaşatırken türk hackerlar ve türk hacker gruplarıda siber alem de Ermenistan’a saldırmaya devam ediyor.

RootAyyıldız bundan öncede yaptıkları ile yabancı basında ve yerel basında kendine yer bulmuş bir isim.

RootAyyıldız’ın yaptığı saldırının kayıtları;

https://www.ffa.am/

http://zone-h.org/mirror/id/34258437?hz=1

https://archive.is/An8u0