Exxen Fiyatları Belli Oldu 2020

exxen

Exxen Fiyatları Belli Oldu

Türk girişimci olan ve TV8, TV8,5 televizyon kanallarının sahibi ayrıyeten ABD, Meksika, Macaristan, Brezilya, Yunanistan ve Kolombiya gibi bir çok ülkede prodüksiyon şirketlerine sahip olan Acun Ilıcalı tarafından kurulan dijital içerik platformu Exxen’in fiyatları belli oldu.

Exxen Aylık Ne Kadar Olacak?

Yerli dijital içerik platformu Exxen ilk ay ücretsiz ilk aydan sonra aylık 7,99 TL olacak yıllık alımlarda ise fiyat 5,99 TL’ye düşecek. Exxen ilk duyurulduğun da Netflix’e yeni rakip gibi benzetmeler yapıldı Türkiye’de ilk defa yerli bir dijital içerik platformu için önemli bir isimden girişim geldi herkes yapılan bu girişimin başarılı olacağını tahmin ediyor.

Exxen Fiyatları Belli Oldu 2020 1 – dizi

Exxen’de Neler Olacak?

Dijital içerik platformu Exxen’de yayınlanacak bazı projeler açıklandı. Şeref Bey Dizisi, Vahşi Şeyler, Hükümsüz gibi diziler Exxen’de yer alıcak. Bunun yanı sıra komedyen olan 37 yaşında ki İbrahim Büyükak yeni kurulacak olan Exxen’de bir projesinin olacağını açıkladı. BEYAZ VE İBRAHİM TALK SHOW, TOLGSHOW, Zehir Çiçekler, Next Top Model, Enis Arıkan Şarkı Yarışması, Dadı, Eziklerin Savaşı, Yaş 17 ve Sosyal medya fenomenlerinin yer alacağı birçok büyük bütçeli proje Exxen’de yayınlanacak.

Exxen Fiyatları Belli Oldu 2020 2 – butce

Exxen Ne Zaman Aktif Olacak

Acun Ilıcalı tarafından yapılan açıklamada dijital içerik platformu Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihinde yayın hayatına başlayacağını açıkladı. Dünya devi Netflix ile karşılaştırması bazı kişiler tarafından çok anlamsız bulundu. Yerli dijital içerik platformu belki de Netflix kadar büyüyebilir belki de sadece Türkiye’de kullanılan başarılı bir proje olabilir.

Acun Ilıcalı tarafından yapılan bir diğer açıklamada ise Exxen’de yayınlanacak içeriklerin yıllık bütçesinin 900 milyon TL olacağını açıkladı.
Türkiye’de ilk defa büyük bir bütçe ile dijital içerik platformu kuruluyor bu tür girişimlerin Türkiye’de artması iyiye işaret. Birçok iş adamı tarafından yatırımlar artık internet alanına ve dijital dünyaya kaymaya başladı.