Google Fotoğraflara Yeni Özellik Geliyor

photos

Google Fotoğraflar Uygulamasın Yeni Güncelleme İle Ücretli Özellikler Geliyor

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru olan Google’nin bir diğer uygulaması Google Fotoğraflara yeni getirilecek olan bir güncelleme ile ücretli özelliklerin ekleneceği açıklandı.

Dev bir şirket olan Google tamamen ücretsiz olan Google Fotoğraflar uygulaması artık ücretsiz olmaktan çıkıyor ve ücretli özellikler getirmeye hazırlanıyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan Google Fotoğraflara efekt ekleme gibi bir çok farklı türde ücretli özelliklerin geleceği belirtildi.

Google Fotoğraflar 1 Milyar İndirmeyi Geçti

Google’nin uygulaması olan Google Fotoğraflar Play Store’de 1 milyar indirmeyi geçmiş bulunmakta toplam da 29.944.845 kişi tarafından değerlendirilmiş ve ortalama puanı 4,5 çıkmıştır Google Play Store’de en çok indirilen uygulamalar arasında kendine yer bulmuştur.

google fotoğraflar

Google 2014 Yılında Net 13 Milyar Geliri Vardı

Google’nin 2014 verilerine göre net gelirinin 13 milyar doların üzerinde olduğunu bilinmektedir. Aradan geçen 6 yılda elbette büyük artışlar yaşamıştır ve milyonlarca kişi tarafından kullanılan Google Fotoğraflara’da ücretli özellikler ekleyerek gelirlerine ek takviye yapacaklardır.

İnternet sektörünün gelişmesiyle beraber girişimciler internet ortamına daha çok yatırım yaparak internet üzerinden para kazanmaya çalışıyor gerek yeni bir uygulama gerekte yeni bir proje ile girişim yapıyorlar. Dünyanın En büyük iki sitesi Google ve Youtube’nın toplam yıllık gelirleri 40 milyar doları geçiyor.

google

Kaydedilen bazı verilere göre Youtube, Google’nın gelirine yüzde on gibi bir oranla katkı sağlıyor. Google hakkında diğer haberlerimizi okumak için yukarıda bulunan “blog” Kategorisine gidebilir veyahut buraya tıklayarak Google hakkında ki diğer haberleri okuyabilirsiniz.