Google Haberler Güncelleme Geldi

google

Google Haberler Web Sürümüne Güncelleme Geldi

Google’nin geliştirdiği en güncel haberleri takip edebilmeniz için yapılmış olan Google Haberler uygulamasına güncelleme geldi. Google web sürümüne karanlık mod özelliği getirdi. Google haberler uygulamasını kullanan kişiler artık dilediği gibi karanlık modu kullanabilecek.

Bizim haberlerimizden anlık olarak bildirim almak istiyorsanız bu bağlantıdan Google Haberler sayfamıza giderek bizi takip edebilirsiniz.

Karanlık Mod Şart Oldu

Bir çok popüler web sitelerine ve dev sosyal medya platformlarına karanlık mod güncellemesi getiriliyor. Karanlık mod hemen hemen her uygulama ve site için şart oldu diyebiliriz. Karanlık mod özelliği uygulama ve sitelerin kullanıcı deneyimini beş kat daha fazla arttırıyor.

Google Haberler

Yeni Gelen Özelliği Herkes Kullanabilecek

Google haberlere gelen yeni özelliği uygulamayı kullanan herkes aktif bir şekilde kullanabilecek. Google haberlere özellik 20 Aralık 2020’de geldi ve geldiği an herkes tarafından kullanılabilecek seviyeye getirildi. Google sürekli yeni uygulamalar yayınlayarak bunları sıkça güncellemektedir. Birçok sosyal medya platformu gibi kullanıcılarını başka şirketlere kaptırmamak adına sürekli olarak çalışmaktadırlar.

Google Haberler Güncelleme Geldi 1 – uygulamalar

Google’nin Bazı Hizmetlerinin İstatistikleri

Google’nin bilindiği üzere birçok yan uygulaması bulunmaktadır bunlara örnek verecek olursak Google Drive, Google Fotoğraflar, Google Haritalar vb. gibi birçok aktif kullanılan uygulaması bulunmaktadır. Google’nin 2018’de açıkladığı verilerde uygulamalarının istatistiklerini yayınladı.

  • 1- Google Drive: Vikipedi’nin 2018’de yayınlandığı verilere göre üye sayısı tam olarak 1 biliyondur.
  • 2- Google Fotoğraflar: Uygulamayı aktif olarak kullanan kişi sayısı 500 milyondur.
  • 3- Google Haritalar: 2015’de yayınlanan verilere göre Google Haritaları kullanan kişi sayısı 1 milyarın üzerindedir.

Bunun gibi daha bir çok haber veya blog yazısı okumak istiyorsanız sağ üstte bulunan arama kutusunu kullanarak istediğiniz türde içeriğe ulaşabilirsiniz.