Hackerlar Papara Dolandırıcılığı Yapıyor

papara

Papara Büyümeye Devam Ediyor

Papara Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri gün geçtikçe büyüyor 2016 yılında kurulup faaliyete başlayan bankalar arası aracı görevi gören bir şirket son 1 senedir inanılmaz bir şekilde taleb var milyonlarca müşteriye ulaştı en güzel yanlarından biri de papara black kart ile her atmden para çekme ve yatırma işlemi olması papara’nın içinde başka bir papara hesabına para aktarımı 1 saniye sürüyor buda paparanın en iyi özelliklerinde bili kullanışlı ve kolay bir arayüze sahip.

papara

Phishing Saldırıları Düzenlediler!

Hackerlar papara.com’u hedef alarak phishing saldırısı düzenledi. papara5.com adlı bir site açarak aynısını birebir kopyaladırlar googleye “papara geri iade” yazınca en başta sahte olan papara5.com sitesi çıkıyordu googleden de reklam alınmış bir şekilde site ifşa olduktan sonra kapatıldı hackerlar tarafından. Başka müşterilerin yaptığı açıklamaya göre de yakın bir zaman da papara247 adlı sahte bir site açılmış müşteri dikkate alarak paparaya bildirmiş ve papara sahte siteyi yarım saat içinde şikayet ederek google’den kaldırmış.

Tek Resmi Siteleri Var!

Hackerların saldırılarında başarılı veya başarısız oldukları bilinmiyor fakat site yayılmadan siteyi kapattılar paparadan işlem yapanlar için tek adres papara.com’dur diğer açılan adresler sahtedir.