Huawei Watch GT 2 Pro İddalı Geliyor

huawei

Huawei Watch GT 2 Pro İddalı Bir Şekilde Geliyor

Çin’in ünlü teknoloji markalarından biri olan Huawei yeni çıkardığı akıllı saati ile kullanıcıları şaşırttı. Teknolojide dünya devi olan Apple’ın Apple Watch modeline rakip olan Huawei Watch GT 2 Pro’nun kullanıcılar tarafından çok tercih edileceği düşünülüyor.

huawei

Android ve İOS Uyumlu Olacak!

Oldukça şık ve lüks tasarımı ile hem spor hem günlük hem de klasik giyime uygun. Android ve İos uyumlu saat safir cam korumalı yüksek çözünürlükte AMOLED bir ekrana sahip. Kalp atış hızı ölçer, uyku takip sistemi, günlük aktivite sistemi gibi klasik akıllı saat özelliklerine sahip Huawei Watch GT 2 Pro, 14 günlük kullanım süresi ile rakiplerinin oldukça önüne geçiyor.

Piyasaya Hangi Fiyattan Sunulacak?

Huawei Watch GT 2 Pro adlı akıllı saatin 390 dolar civarında bir fiyat ile piyasaya gelmesi bekleniyor. Her türlü giyime uygun şık tasarımı, uzun süreli kullanıma uygun bataryası, yeterli sistemsel özellikler ve piyasadaki akıllı saatlerin ortalama fiyatlarının üzerine çıkmayan bir fiyata sahip olması sebebi ile Huawei Watch GT 2 Pro’nun piyasada ki akıllı saatler arasında en üst sıralara yerleşeceğini düşünüyoruz.