Instagram’da Bildirim Güncellemesi

instagram

Instagram’da Kullanıcı Adı Değişince Bildirim Gelecek

Kısa bir süre önce mobil uygulamasına yeni güncelleme getiren dev sosyal medya platformu Instagram şimdi de yeni bir özellik daha getiriyor. Instagram son aylarda mobil uygulamasını sürekli olarak geliştirerek yeni özellikler getirdi ve bu gelen yeni özellikleri birçok kullanıcı beğendi. Instagram’a yeni gelen özellikte takip ettiğimiz kişiler kullanıcı adı değişince bize bildirim geliyor. Instagram hakkın da daha fazla haber okumak için sitemize göz atabilir veya arama kutusundan istediğiniz terimi aratarak çıkan haberlere bakabilirsiniz.

Instagram Yeni Bir Özellik Daha Getirdi

Yeni getirilen özellik hakkında henüz bir açıklama yapılmadı veya resmi bir duyuru gerçekleşmedi fakat Instagram’ın kurallar kısmın da bu özellik hakkında bir yazı bulunmaktadır. Tabi birçok kişi kurallar kısmına bakmadığı için bu özellik hakkında bilgi sahibi olamayacaktır. Bir paylaşım platformunda bununla ilgili görsel paylaşıldı yapılan paylaşım da takip ettiği kişi kullanıcı adı değişince bildirim kısmına bununla ilgili bildirim geliyordu.

Instagram'da Bildirim Güncellemesi 1 – kadi

Instagram Modernleşiyor

Instagram tarihinin en çok güncellenen ve en çok özellik eklenen zamanlarını yaşıyor diyebiliriz. İlk defa Instagram tarihin de kısa bir dönem içinde birçok güncelleme gelerek onlarca özellik eklendi ve eklenen özellikler birçok kişi tarafından beğenildi. Instagram sürekli kendini geliştirdiği için kullanıcı kazanmaya ve var olan kullanıcısını platformda tutmayı başarıyor. Dünyanın en büyük sosyal medya platformu Facebook olmasına rağmen Instagramın, Facebooktan daha kullanışlı ve daha çok tercih ediliyor olması kaçınılmaz bir gerçek.

Instagram'da Bildirim Güncellemesi 2 – insta

Sosyal Medya Platformları Yarışıyor

İnternet alemin de var olan tüm sosyal medya platformları veya dijital yayın platformları yeni kullanıcılar kazanmak ve var olan kullanıcısını platformda tutmak için her zaman yeni özellik getirmeye ve platformlarını geliştirmeye çalışıyor. Bu işi en iyi yapan sosyal medya platformunun da Instagram olduğu açık ara görünmektedir. Instagramdan sonra en çok tercih edilen sosyal medya platformu Twitter. Yakın zaman de hikaye özelliğini getiren Twitter optimizasyon sorunu yaşadığı için hikaye özelliğinin bir süre bazı kesimler de gözükmeyeceğini açıkladı. Twitterin getirdiği hikaye özelliği ile ilgili bilgi edinmek için sitemize göz atabilirsiniz.