LG Yeni Fiyat Performans Telefonu Olacak Q42’yi Tanıttı

lg

Ünlü teknoloji markası LG, uygun fiyatlı olacak yüksek özellikli telefonu LG Q42’yi tanıttı.
LG’nin yeni ürünü Q42 sade ve normal bir tasarıma sahip. Telefonun ön yüzünde 6.6 inçlik bir ekrana sahip olan telefonun 8 MP çözünürlüğü olan ön kamerası üst kısımda ekranın ortasına yerleştirilmiş. Telefonun arka yüzünde ise alt tarafta bir LG logosu ve köşede kamera kurulumu bulunmakta. 4 kameraya sahip Q42’nin 13 MP bir ana kamerası, 5MP geniş açı, 2 MP makro ve 2 MP derinlik kamerası bulunuyor. Kare şeklinde konumlandırılmış 4 kameranın hemen altında flash ışığı bulunmakta.

lg

Sade bir tasarıma sahip Q42’nin uygun fiyatlı telefonlar kategorisine göre yüksek sistem özellikleri bulunuyor. 64 GB depolamaya sahip Q42 MediaTek Helio P22 adlı işlemciyi kullanıyor. Uygun fiyatlı bir telefon olması yanında 64 GB’lık bir depolama kapasitesine sahip olması kullanıcılar için avantajlı bir fırsat. 4000 mAh’lik bataryası ile uzun süreli kullanım sağlayan Q42 de 3 GB’lik ram bulunmakta.
Uygun fiyatlı telefonlar kategorisine göre sistemsel özellikleri yüksek LG Q42’nin bu kategoride bulunacağı duyuruldu, fakat telefonun fiyatı ile ilgili net bir açıklama henüz yapılmış değil.

Bir önceki yazımız olan Telegram Üzerinden Para Kazanma Mümkünmüdür? Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizde blog, çağrı taner ve internetten para kazanma hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]