Mart Ayının Netflix İçerikleri

netflix

Yeni Netflix dizi ve filmleri yayınlanacak

Özellikle korona virüsün ardından oluşan pandemi döneminde milyonlarca insanın kullanmaya başladığı Netflix, kullanıcılarına yönelik sürekli farklı içerikler üretmeye ve düzenli olarak yeni dizi ve filmler yayınlamaya çalışıyor.

Her ne kadar sürekli yeni içerikler yayınlansa da birçok kullanıcı birçok diziyi ve filmi izlediği ve kendilerine hitap eden yeni dizi ya da film bulamadığı için yeni içerikler yayınlanmasını bekliyor. Tamda bu kullanıcılar için mart ayında yeni dizi ve filmler Netflix üzerinde yayınlanacak ve izleyicilere ulaşacak.

Bizde bu yazımızda mart ayında Netflix üzerinde yayınlanacak içerikleri yeni dizi ya da filmler arayan izleyiciler için listeliyoruz.

Diziler

formula

Formula 1: Drive to Survive (Sezon 3)

Daha önce 2 sezonu yayınlanmış ve birçok kişi tarafından beğenilmiş olan bir Formula 1 belgeseli Drive to Survive, mart ayında 3. Sezonu ile izleyicinin tekrar karşısına çıkacak ve Formula 1’in son sezonda yaşanılan olaylarını konu alacak.

Formula 1 ve genel olarak araba yarışlarına ilgi duyan izleyiciler için oldukça keyifli olacak bir sezon daha önümüzdeki ayın 19’unda karşımızda olacak.

The One

The One

Aynı adlı bilim kurgu romanından diziye uyarlanan The One, insanların DNA testlerine göre birbirlerine en uyumlu insanlarla ilişki kurarak kusursuz ilişkiler amaçlayan bir konuyu ele alıyor.

Konusu ile oldukça ilgi çekici olan bu dizi hem büyük bir kesime hitap ediyor hem de ‘’nasıl olurdu?’’ sorusunu oluşturarak izleyicileri kendine çekiyor. Bu dizide mart ayının 12’sinde yayınlanacak ve bekleyenlerinin karşısına çıkacak.

sky rojo

Sky Rojo

Tüm dünyada ismini duyuran ve Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olan La Casa De Papel dizisinin yapımcısı Alex Pina’nın yeni projesi Sky Rojo, 3 kadının sürükleyici hikayesini ve yaşadıkları maceraları ele alıyor.

La Casa De Papel gibi çok büyük ve ünlü bir yapımın sahibi tarafından yapılan bu dizi tüm dikkatleri üzerine topladı ve birçok izleyici merakla önümüzdeki ayın 19’unda yayınlanacak bu diziyi bekliyor.

the ırregulars

The Irregurals

Bir dedektif dizisi olan The Irregulars, Sherlock Holmes’ten esinlenilmiş bir Netflix yapımı ve bir grup dedektifin ilginç suçları araştırmasını ve incelemesini ele alıyor.

26 Mart tarihinde yayınlanacak bu dizi, konusu ile oldukça dikkat çekiyor ve izleyicileri meraklandırıyor.

Filmler

yes day

Yes Day

Ebeveynlerin çocuklarının isteklerine büyük oranda ‘’hayır’’ cevabını verdiği bir ailede bu duruma karşı bir günlük deney başlatılır ve bu gün içerisinde çocukların her istediği kabul edilmelidir.

Bu deneyin yapıldığı günü anlatan bu film aile ile izlenebilecek bir komedi filmi ve 12 Mart tarihinde izleyicilerin karşısında olacak.

kağıttan hayatlar

Kağıttan Hayatlar

Çağatay Ulusoy’un başrolünde bulunduğu bu filmde çöp toplayarak geçimini sağlayan ve hayatını sürdüren bir babanın hayatı anlatılıyor.

Birçok kişinin beklentisini yükselten ve 12 Mart tarihinde yayınlanacak bu filmin hem ülkemizde hem de yurt dışında başarılı olması bekleniyor.

iyi oyun izle