Need For Speed Yeni Oyunu Duyuruldu!

nfsresmi

Need For Speed Yeni Oyunu Duyuruldu

Oyun sektörünün devlerinden biri olan EA tarafından 10 yıl önce çıkan Need For Speed Hot Pursuit, 10 yıl aradan sonra oyuncuların karşısına Need For Speed Hot Pursuit Remastered olarak tekrar çıkıyor.

Yarış oyunu severlerinin en sevdiği oyun serilerinden biri olan Need for Speed serisinin Hot Pursuit oyununun remaster sürümü yakın zaman önce ani bir açıklama ile duyuruldu. Şaşırtan duyuru ile saatler ardından oyunun sistem özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı da belli oldu.

Need For Speed

Yüksek Grafik Kalitesi

Yarış oyunu severlerin gözdesi olan Need for Speed serisinde yarıştığımız rakipler haricinde illegal yarışa engel olmaya çalışan polisler ile de oyuncular rekabet için de. Bu rekabetin Hot Pursuit oyununda olan polis yoğunluğu nedeni ile hat safhada olması Hot Pursuit oyununun sevilme nedenlerinden biri.10 yıl önce çıkan oyunun remaster sürümü ile tekrar piyasaya gelecek olması Need for Speed severleri heyecanlandırıyor. Remaster sürümü ile grafiklerinde yüksek iyileştirmeler yapılacak oyunun sistem gereksinimleri oyuncuları korkutmuyor. Yüksek sistem özellikleri gerektirmeyen oyun sistemi kötü olan oyuncuları da ayrıca mutlu ediyor.

Ortalama Bir Fiyat İle Piyasaya Sunuluyor

Oyuncuları en çok ilgilendiren konulardan biri olan oyunun fiyatı ise tartışmalar arasında. 220 TL fiyat ile oyunculara sunulacak Need For Speed Hot Pursuit Remastered oyununun fiyatı hakkında oyuncular tarafından birçok farklı düşünce bulunmakta. 220 TL’lik bir fiyat oyun sektörü için ne kadar yüksek olsa da Need For Speed gibi sevilen oyun serileri arasında normal bir fiyat ve birçok oyuncu Need For Speed Hot Pursuit oyununun remaster sürümü için bu ücreti ödemeye hazır durumda.

Need for Speed severler tarafından beklenen oyun 6 Kasım 2020 tarihinde erişime sunulacak.