Neymar Jr. Twitch’den Ban Yedi

neymar-twitch

Twitch’den Ban Yedi

Dünyaca ünlü futbolcu Neymar Jr. , Twitch üzerinde oyun içerikli yayınlar yapıyordu. Sahip olduğu ün sayesinde kısa sürede dünya çapında en çok izlenen yayıncılar arasına giren Neymar, dün Twitch tarafından banlandı.

Twitch Son Yılların En Popüler Uygulaması

Son yıllarda yayıncılığın popüler olması ile ünlenen Twitch platformunda birçok ünlü yayıncı bulunuyor. Anlık olarak binlerce izleyiciye içerik sunan yayıncılar dünyanın dört bir yanından izleyicileri ile Twitch platformu üzerinde buluşuyor. Yakın zaman önce ünlü futbolcu Neymar’da Twitch platformu üzerinde yayın yapmaya başladı ve yaptığı oyun içerikli yayınlar ile çok kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşarak Twitch platformunda dünya çapında en çok izlenen yayıncılar arasına girdi.

twitch

Atılan Ban Hakkında Herhangi Bir Açıklama Yapılmadı

Yaptığı yayınlara normal bir şekilde devam eden Neymar’ın Twitch kanalı dün Twitch platformundan banlandı. Olay ile ilgili henüz bir açıklama yapılmaması ile Neymar’ın Twitch platformundaki takipçileri meraklandı ve ne kadar süre banlandı, neden banlandı gibi sorulara yanıt aramaya başladı.

Ünlü futbolcunun banlanması konusunda kesin bir açıklama henüz yapılmadı fakat birçok insan Neymar’ın yayın esnasında açtığı telif içeren müzikler nedeni ile banlandığını düşünüyor. Ünlü futbolcunun ne kadar süre banlandığı da henüz belli değil.

Elimizde olan bilgiler sonucunda ünlü futbolcunun Twitch platformu üzerinde yaptığı popüler yayınlara bir süre ara vermesi gerekecek. Neymar’ın Twitch platformu üzerindeki takipçileri kanalın kısa zaman içinde tekrar açılmasını ve Neymar’ın yayınlarına devam etmesini beklemekte.