Papara’ya IBAN Özelliği Geldi

papara

Papara’ya IBAN İle Para Gönderme Özelliği Geldi

Yakın zaman da büyük bir başarı yakalayan papara 5 milyon aktif kullanıcıya ulaşmıştır. Papara yeni yaptığı güncelleme ile 7/24 papara’dan IBAN’a para gönderme özelliğini getirmiştir. Şuan beta sürümünde olan özellik tam anlamıyla ne zaman yürürlüğe sokulacak bunun için bir açıklama yapılmamıştır.

Papara Milyonlara Ulaştı

Türkiye’de son bir yılda büyük bir ivme yakalayarak milyonlarca aktif kullanıcıya ulaşan papara yurt dışına da şubeler açmaya karar vermiştir. Papara hakkında vurgun yaptı, paraları çaldı gibi asılsız iddialar çıkmasına rağmen papara yolunda emin adımlarla ve başarılı bir şekilde yürümeye devam ediyor.

Gerek ara yüzü gerek hızı gerekte kullanışlı olması nedeniyle bir çok kişi tarafından kullanılıyor.

papara

Yeni gelen IBAN’a para gönderme özelliğinde para gönderirken herhangi bir işlem ücreti kesilmiyor ve EFT saatini beklemene gerek kalmıyor. Buda paparanın getirdiği yeni özelliğin avantajları ve güzellikleri.

Papara Çok Şikayet Alıyor

Papara’da en çok şikayet edilen konu uygulama ve internet sitesine erişim ile alakalı oluyordu genellikle altyapı çalışmaları ve güncellemeler nedeniyle bir süre erişim sağlanamıyordu zamanla bu sorununu da düzelten papara yolunda başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Bankası olan hemen hemen her kişi papara hesabıda açmaya ve kullanmaya başladı.

Papara’nın black kart uygulaması da çok güzel bir özellik Papara black kart ile her yerden alışveriş yapabilir her yerden para yatırıp çekebilirsiniz son zamanlarda da papara black karta bir hayli talep olmaya başladı.