Playstation’da %85’e Varan İndirimler Geldi

store

Playstation Store’de %85’e Varan İndirimler Başladı

Dünyanın en iyi video oyun konsolu ve taşınabilir oyun konsolu olan Playstation’da %85’e varan indirimler başladı. Oyun severleri mutlu edecek bu haber de Playstation Store‘de bulunan neredeyse tüm oyunlara indirim geldi. Kısa bir süre önce Amazon ücretsiz oyun dağıtırken dün gece de Ubisoft Store’de bulunan oyunlara %85 indirim geldi. Son haftalar da mağazalara gelen indirimler oyun severleri mutlu etti.

Ubisoft Store’ye gelen %85’e varan indirimlere gitmek için tıklayın.
Amazon’un ücretsiz olarak açıkladığı oyunları görmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Playstation Store’de İndirime Giren Bazı Oyunlar

Playstation Store’de yüzlerce oyun mevcut olduğu için hepsini yazmamız mümkün gözükmüyor fakat sizler için en çok sevilen ve en çok indirime giren oyunlar hakkında bilgi vereceğiz.

7 Days to Die

7 days to die

The Fun Pimps tarafından geliştirilmiş olan ve açık dünya da geçen bir tür korku ve hayatta kalma oyunudur. İlk olarak 13 Aralık 2013 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Google verilerine göre oyunu oynayan kişilerin %92’si oyundan memnun kalmış ve beğenmiştir.
Playstation Store üzerinde %80 indirim uygulanarak 249TL’den 49Tl’ye düşmüştür.

WWE 2K20

Playstation'da %85'e Varan İndirimler Geldi 2 – wwe

Visual Concepts tarafından geliştirilmiş olan bir tür profesyonel güreş video oyunudur. Seri olarak WWE 2K’nin devamı olarak nitelendirilmektedir. İlk olarak 22 Ekim 2019’da piyasaya sürülmüştür fakat önce ki oyunlar kadar sevilmemiş ve beklentileri karşılayamamıştır. Yine google verilerine göre kullanıcıların %68’i bu oyunu beğenmiştir.
Mağaza üzerinden %80 gibi büyük bir indirime gidilerek 709TL’den 141TL’ye düşmüştür.

MotoGP 19

motogp

Milestone tarafından geliştirilen ve efsane oyun MotoGP’nin bir devam olan yarış oyunudur. Dünyanın en iyi motor yarış oyunu olarak adını tarihe geçirmiştir. İlk olarak 5 Haziran 2019 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Playstation’un Mağazası üzerinden Oyunu %85 indirimle 359TL yerine sadece 53TL’ye satın alabilirsiniz.
Google’nin yayınladığı verilere göre oyuncuların %96’sı MotoGP 19 oyununu beğenmiştir.

Mount & Blade: Warband

warband

Türk firma olan TaleWorlds tarafından geliştirilmiş olan bir tür orta çağ temalı rol yapma video oyunudur. Dünyanın en iyi oyunları arasında kendine yer bulmuştur ve üzerinden yıllar geçmesine rağmen hayla milyonlarca kullanıcı tarafından oynanmaktadır. Kısa zaman önce de Mount & Blade II: Bannerlord oyununu TaleWorlds firması çıkarmıştır. Oyun her zaman ki gibi çok beğenilmiş ve kısa zaman için de yüzbinlerce kişi tarafından satın alınmıştır.

Mağaza üzerinden %80 indirim uygulanarak 144 Tl yerine sadece 28TL’Ye Mount & Blade: Warband oyununu satın alabilirsiniz.

NBA 2K21

playstation

Visual Concepts tarafından geliştirilmiş olan profesyonel bir basketbol video oyunudur. Dünyanın en iyi basketbol oyunu olarak tarihe adını yazdırmıştır. 2020 tarihinde dünya çapında piyasaya sürülmüştür. Playstation haftanın fırsatı olarak NBA 2K21 oyunun nitelendirmiştir. Mağaza üzerinden %60 indirimle 499TL yerine 199TL’ye oyunu satın alabilirsiniz.

Sizler için dünyanın en iyi oyunlarını ve en çok indirime giren oyunlarını listeledik. Playstation’un Mağazası üzerinde 15’e yakın oyun %75 indirime girmiştir ve daha birçok oyun da %60 ve %50 gibi indirime girmiştir.