Pubg Lite Safe Mode Hatası Nasıl Düzeltilir? (2021) Yeni !

pubg lite safe mode

Pubg lite safe mode hatası, ilk olarak bu yılın Mart ayı ortasında yayınlanan “Pubg lite safe mode hatası nasıl düzeltilir?” Başlıklı makalenin devamı niteliğindedir. Orijinal makale, virüslü Web tarayıcısının bazı bölümlerini ziyaret ederek veya indirerek yüklenen reklam yazılımlarından, casus yazılımlardan ve kötü amaçlı yazılımlardan nasıl kurtulacağınızı açıkladı. Bununla birlikte, Internet Explorer’ı her kullandığınızda görünen can sıkıcı pop-up’lardan nasıl kurtulacağınızı da ele aldık. Bu makale, Güvenli Modda yapılabilecek hemen hemen her şeyi kapsıyordu, ancak aynı zamanda bilgisayarınızı tıkayan reklam yazılımları, casus yazılımlar ve kötü amaçlı yazılımların çeşitli parçalarını kaldırmak için de aynı işlemdi. Burada bunu yapmak için daha gelişmiş yöntemleri tartışacağız.

 

Pubg lite safe mode hatası çözümü windows Görev Yöneticisi’ni kullanarak programların otomatik kurulumunu güvenle kapatabilirsiniz. Pubg lite safe mode hatası, engellemek istediğiniz programa sağ tıklayarak “Programı kaldır” seçeneğini görebilirsiniz. Üzerine tıkladığınızda çalışan tüm programların bir listesi açılır ve buradan belirli bir programı kaldırmayı seçebilirsiniz. Pubg lite safe mode hatası çözümünü yaparken, Sistem Bilgileri Yardımcı Programında Servis Monitörü adlı başka bir program görünecektir. Hizmet monitörü girişini aramak için Sys yardımcı programlarının Arama işlevini kullanın ve ardından onu sistemden kalıcı olarak kaldırmak için seçin.

pubg lite safe mode hatası

Pubg Lite Safe Mode Hatası Çözümü (2021)

Pubg lite safe mode hatası çözümü bir kayıt defteri temizleyicisidir. Windows kayıt defterinin temizlenmesine yardımcı olur. Pubg lite safe mode hatası çözümü windows işletim sistemine gömülü olduğundan, çoğu kayıt defteri temizleyicisi onu ve dosyalarını tanıyamaz. Ancak, güvenilir bir tane kullanarak bilgisayarınızı kayıt defteri hatalarına karşı tarayabilirsiniz. İnternetten iyi bir kayıt defteri temizleyicisi indirdikten sonra, kurduğunuzdan ve çalıştırdığınızdan emin olun. Bilgisayarınızı herhangi bir enfeksiyona karşı tarayacak ve bulduklarını onaracaktır.

 

Pubg lite safe mode hatası çözümü kulağa karmaşık gelebilir, ama gerçekten değil. Temel olarak, programın talimatlarını izlemeniz yeterlidir ve virüslü tarayıcıdan güvenli modda kurtulabilmelisiniz. Pubg lite safe mode hatası çözümü için program yüklendikten sonra, Araçlar’ı ve ardından Program Ekle / Kaldır’ı tıklayın. Bunu yaptıktan sonra, şu anda yüklediğiniz tüm programların bir listesini göreceksiniz ve bunları kaldırmayı seçebilirsiniz.

 

Pubg lite safe mode hatasını tamamen kaldırmak için, onunla ilişkili tüm dosyaları kaldırmalısınız. En yaygın bulaşma, ActiveX adlı bir programdır. Pubg lite safe mode hatasını Taramak için bir virüsten koruma veya casus yazılım önleme programı kullanmalısınız. Diğer klasörleri içeren alt dizin olan Güvenlik Merkezi uygulamasının içinde bulunur. Güvenlik Merkezinde kötü amaçlı Güvenli Mod Virüsünü bulduğunuzda, kaldırmak için Ctrl + Alt + Del tuşlarına basmalısınız.

pubg lite safe mode hatası çözümü

Şimdi, Güvenli Mod Virüsünü sisteminizden tamamen kaldırmak istiyorsanız, onunla ilişkili tüm dosya ve klasörleri silmelisiniz. Güvenli Moddayken, bilgisayarınız temelde bir makine gibidir. Yaptığınız her şey Windows işletim sistemi tarafından yapılır, bu nedenle ekranda gördüğünüz her şey Windows’un yaptığıdır – çalışan programlar dahil. Güvenli Mod’da tüm dosyalar, ayarlar ve seçenekler varsayılan değerlerine ayarlanır. Sabit sürücünüzde bulunan tüm dosyalar – resimler, müzik ve filmler gibi – şu anda oldukları gibi saklanır.

 

Bu nedenle, şu anda C: / Program Files / Bowie Recovery / Bundle-Run Drivers klasöründe depolanan dosyaları geri yüklemek istiyorsanız, Kontrol Panelini açmalı ve ardından “sistem tepsisi” simgesine tıklamalısınız. Bu, tüm mevcut programların ve bunların ilgili ayarlarının bir listesini gösterecektir. Bu listede Güvenli Mod Virüsünü görürseniz, Ctrl + F tuşlarına basmalı ve bu klasörde şu anda depolanan dosyaları geri yüklemek için bir yöntem aramalısınız.

 

Son olarak, bu virüse sahipseniz, en azından sorunu çözene kadar Adobe ürünlerini kullanmaktan kaçınmalısınız. Buna Adobe Acrobat Reader kullanımı dahildir. Bu, bu enfeksiyonla ilgili tüm sorunları çözmelidir.