Rapçi Ezhel Başkan Erdoğan’a Hakaret Etti!

ezhel

Rapçi Ezhel Başkan Erdoğan’a Hakaret Etti!

Ezhel’in gerçek adı Ömer Sercan İpekçioğlu olan rapçi daha önce şarkılarında uyuşturucaya özendirme nedeniyle gözaltına alınmış ve bir skandala imza atmıştı. Ezhel tekrar yaptığı hareket ile gündeme geldi Instagram hesabından yayınladığı bir hikayesinde yazdığı bir parçayı seslendirirken Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a “F.ck You Mr. Erdoğan” diyerek hakaret etti.

Twitter’da Tepkiler Büyüyor

Ezhel sosyal medyadan bir yığın tepki almaya devam ederken haber siteleride ezhel’in yaptığı rezaleti paylaştı. Ezhel’in uyuşturucu bağımlısı olduğu ve şarkılarında uyuşturucuya özendirdiği için bir kesim tarafından tepki görüp beğenilmez iken bir kesim tarafından da çok beğeniliyor ve ilgi gösteriliyor. Şarkılarında başarılı bir kariyere imza atan ezhel youtubede 1,4 milyon takipçisi bulunurken 623.497.408 görüntüleme aldı. Instagramda’da aynı şekilde 1 milyon üstü bir takipçiye sahip.

Twitter’da tepkiler çığ gibi büyüyor ezhel’in Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmesi hakkında yüzlerce tweet atılıyor ve büyük bir kesim buna çok tepki gösterdi.

rte

Haber Sitelerinden Tepki Geldi!

Sözcü gibi haber siteleri “Soytarı” başlığı ile başlayan yazılar ile ezhel’e tepki gösterdi çoğu haber sitesinde ise “Uyuşturucu Müptelası Ezhel” diyerek başlık atıldı.
Takvim Gazetesinde ise Ezhel’in Provokatör olduğu ve emri Pensilvanyadan mı yoksa Kandilden mi aldığını sordu en çok tepki gösteren haber ve gazete sitelerinden Takvim ve Sözcü başta geliyor.
Google’de “Ezhel Recep Tayyip Erdoğan’a Hakaret” başlığında bir arama yaparsanız bir çok haber sitesinin tepki gsöterdiğini ve haber girdiğini görebilirsiniz.
Sosyal medya ve haber sitelerinde derhal tutuklansın kelimeleride haberde ve yorumlarda geçti. Twitter üzerinden ezhelin her fırsatta Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret etmesini ve hala tutuklanmamış olmasına da çok tepki gösterdi.
Ezhel’in Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=gqSlt5levmY

Hiç Kimse Hakaret Edemez

Her ne olursa olsun görüşünüz çok zıtta olsa nefrette etseniz sevmeseniz de saygı duymak zorundasınız kimse. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e, şuan Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a veya farklı kişilere hakaret edemez hakaret eden kişi en ağır şekilde cezayı alır.
Bundan öncede farklı kişilikler Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e ve Başkan Recep Tayyip Erdoğan’a hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandı ve emsal niteliğinde karar verildi.