Razer Kishi Gamepad Satışa Sunuluyor

razer

Razer İphone İçin Ürettiği Razer Kishi Adlı Gamepad’i Satışa Sunuyor

Ünlü marka Razer tarafından üretilen Razer Kishi isimli gamepad ile mobil cihazlarda konsol kontrolü sağlanıyor. Mobil oyuncular için çok kullanışlı olan bu mobil aksesuar daha önce sadece android cihazlarda kullanılıyordu. Razer, Apple kullanıcıları için ios uyumlu Razer Kishi Universal Gaming Controller’ı üretti. Bu sayede artık Apple kullanıcıları da bu mobil aksesuarı kullanabilecek. Razer’ın İphone’lar için ürettiği bu aksesuar Apple Online Store’da satışa sunuldu.
İphone kullanıcılarına mobil oyunlarda gameped kontrolü sağlayacak olan Razer Kishi; tıklabailir analog, iki adet kontrol çubuğu ve ergonomik olarak yerleştirilmiş tuşlara sahip. Razer Kishi’nin İphone şarj kablosu ile uyumlu olması sayesinde şarj kablosunu kontrol cihazına takarak telefonunuzu şarj edebiliyorsunuz.

gamepad

Razer Büyük Gelir Elde Etti!

Bu özellik sayesinde oyununuz yarıda kesilmiyor ve istediğiniz kadar kullanım sağlayabiliyorsunuz. Mobil oyuncular için rahatlık ve avantaj sağlayan bu ürünün fiyatı ise 99 dolar.
Razer İpohne için ürettiği bu gamepad’in satışından büyük bir gelir bekliyor şimdi den google gibi büyük yerlere razer tarafından reklam verildi. Bilgisayar ekipman üretimi açısından dünya da en iyi şirketlerden biri olan razer gün geçtikçe değerine değer katıyor ve yeni projeler ile müşterilerinin karşına çıkıyor büyük ordan razer’dan memnun olan müşteri var. Razer 1988 yılında Min-Liang Tan ve Robert Krakoff adlı girişimciler tarafından kurulmuştur. Razer’ın resmi websitesine gitmek için buraya tıklayınız veyaut tarayıcı üzerinden razer.com yazarak ulaşabilirsiniz.