Rockstar Games Oyunları Konsolda Oynanacak

rcgames

Yeni Nesil Konsollarda Oynanmaya Devam Edecek

Oyun sektörünün ünlü ismi Rockstar Games yeni nesil konsollarda hangi oyunlarının oynanabileceğini açıkladı. GTA, RDR gibi ünlü oyunların yapımcısı Rockstar Games PS 5, Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarında hangi oyunlarının oynanmaya devam edeceği listeyi oyunculara sundu.

rockstar games

GTA Haricinde Oyunlar Çıkacak

Ünlü oyun yapımcısı firma Rockstar Games oyuncuların yıllarca oynadığı ve oynamaya devam ettiği GTA serisinin yapımcısı olarak birçok insan tarafından biliniyor. Ünlü firmanın yaptığı oyunlar arasında GTA haricinde RDR serisi ve L.A. Noire gibi ünlü oyunlarında bulunuyor. Ünlü yapımcının son oyunlarından biri olan Red Dead Redemption serisinin ikinci oyunu gerek grafikleri gerek hikayesi ve oynanışı ile birçok oyuncu tarafından tam not almıştı.

Ünlü firma yedi yıl önce çıkarttığı ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaya devam edilen GTA serisinin son oyunu GTA 5, GTA serisinin diğer oyunları ve RDR gibi oyunlar yeni nesil konsollarda oynanmaya devam edilecek mi sorusuna birçok oyuncu yanıt arıyordu. Ünlü firma oyuncuların sorusuna yaptığı açıklama ile yanıt verdi ve PS 5, Xbox Series X ve Xbox Series S konsollarında oynanmaya devam edilecek Rockstar Games oyunlarının listesini açıkladı.

gta

Rockstar Games tarafından yapılan açıklamaya göre yeni nesil konsollarda oynanmaya devam edilecek oyunlar;

Xbox Series X ve Xbox Series S için:

GTA serisinin; San Andreas, Episodes From Liberty City, IV ve V oyunları, RDR serisi, Bully, L.A. Noire, Rockstar Games Presents Table Tennis, Midnight Club: Los Angeles

PlayStation 5 için:

GTA serisinin; San Andreas, Vice City, III, V oyunları, RDR 2, Manhunt, Max Payne, Red Dead Revolver, The Warriors, Bully, L.A. Noire