Samsung A42 Yakında Piyasaya Sürülecek

Samsung

Bu yıl birçok ülkede kullanıma geçilmesi beklenen 5G teknolojisi covid-19 salgını nedeni ile birçok aksaklığa uğradı. Yakın zamanda kullanılmaya başlayan teknolojiye uygun telefonlar da üretilmeye başlandı.
Ünlü teknoloji devi Samsung yeni çıkacak olan Samsung A42 model telefonunun piyasadaki en uygun fiyatlı 5G teknolojisine sahip telefon olacağını açıkladı. Tam olarak bir fiyat verilmese de telefonun fiyatının 200 dolar civarı olması bekleniyor.

samsung

6.6 inç Süper AMOLED ekranı olan 4lü kameraya sahip A42 modelinin sistemsel özellikleri henüz açıklanmadı. Standart bir dış görünüşe sahip telefonun ekranın üst kısmında ön kamera için küçük bir çentik bulunuyor. Ekranın altına yerleştirilmiş bir parmak izi okuyucunun olması muhtemel. Telefonun arka kısmında kare şekline duran 4’lü kamera bulunmakta, bu kameranın özelliklerinin yüksek olması bekleniyor.

Bir önceki yazımız olan Samsung Yeni Akıllı Bilekliği Galaxy Fit 2’yi Duyurdu başlıklı makalemizde samsung, sibermagazin ve teknoloji hakkında bilgiler verilmektedir.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]