Samsung Ve TikTok Anlaştı 2020

Samsung Sero TV

İki Büyük Firma Anlaştı

Dünyanın en büyük teknoloji markalarından biri olan Samsung ve son yıllarda büyük bir yükselişe geçen TikTok bir anlaşma yaptı. Bu iki şirketin anlaşması sonucunda Samsung marka televizyonlarda artık TikTok uygulaması kullanılabilecek ve kullanıcılar televizyon üzerinden TikTok videolarına ulaşabilecekler.

Samsung Tv’ler de TikTok uygulaması

Güney Kore merkezli dünyaca ünlü teknoloji markası Samsung, TikTok firması ile yaptığı anlaşma sonucu markaya ait televizyonlara eklenecek olan TikTok TV uygulamasını yakın zaman içinde çıkacak olan Sero TV ile ilk defa hayata geçirecek.

Samsung Ve TikTok Anlaştı 2020 1 – samsung
Samsung

Yakın zaman içinde satışa sunulacak olan Sero TV’ye ait özelliklerden biri olan dikey kullanım özelliği ile TikTok kullanıcıları bu televizyon üzerinden TikTok TV uygulaması ile izleyecekleri videoları tıpkı telefonda ki gibi izleyebilecekler.

İlerleyen yıllarda tüm Samsung Tv’lerde bu özellik bulunacak

Ünlü firmaların yaptıkları bu anlaşma sonucu Samsung TV’ler için çıkarılan TikTok TV uygulaması Sero TV ile başlayıp 2021 yılında çıkacak bütün televizyonlarda bulunacak ve artık markanın çıkardığı tüm televizyon modellerinde bu uygulama kullanılabilecek.

Ünlü firmaların yaptığı bu anlaşma sonucu iki firma içinde olumlu sonuçlar ortaya çıkması ve birbirleri sayesinde iki firmanın da daha çok kullanıcıya erişmesi bekleniyor.

Samsung Ve TikTok Anlaştı 2020 2 – tiktok
TikTok

TikTok uygulaması başarılı mı?

Özellikle ülkemizde uzun bir süre boyunca büyük bir kesim tarafından kötü yorumlar alan ve kullanan kişilere karşı hakaret edilen TikTok uygulaması günümüzde Türkiye’de dahil olmak üzere birçok ülkede çok büyük bir kesim tarafından kullanılmakta.

Uygulamanın özellikle de ülkemizde bu kadar hızlı yaygınlaşmasının sebebi ise genel olarak uygulamaya gelen olumsuz tepkiler. Uygulamaya ve uygulamayı kullanan kişilere karşı verilen negatif tepkiler ile birçok yerde uygulama paylaşılarak kısa bir süre içinde çok büyük bir kesime ulaştı ve uygulamanın kullanıcısının hızla yükselmesi ile merak eden insanlar ile bu hız kat kat arttı. Bu şekilde çok kısa bir sürede tüm dünyada yayılan uygulama dünyanın en büyük firmaları arasına girdi ve yaptığı bu tür anlaşmalar ile büyümeye devam ediyor. Yakın zaman içinde uygulamanın çok daha fazla kullanıcıya ulaşması düşünülüyor.