Ses Değiştirici Program – En Yeni Programlar (2021)

ses değiştirici program

Ses değiştirici program, ses tonunuzu anında değiştirmenize olanak tanır. Cihaz Apple iOS cihazları ile değil Windows ile çalışacak şekilde tasarlandığından sorunsuz bir şekilde çalışacaktır. Ses değiştirici program, bir Mac’iniz yoksa veya uygulamayı çalıştırmak için bir PC kullanmak zorunda kalmak istemiyorsanız, bu işlev için başka seçenekler de vardır. Ses Değiştirici uygulamasındaki sorun, hem internet bağlantısı hem de telefonunuzda yüklü mikrofon gerektirmesidir. Windows işletim sistemi cihazları kullananlar için, telefona belirli kodların girilmesi de gerekir.

 

Ses değiştirici programına alternatifler var. Birincisi, ses modları adı verilen üçüncü taraf yazılımların kullanılmasıdır. Bu Ses değiştirici programlar, yoğun programları olan kişilere yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır, ancak yine de Ses Değiştirici programı tarafından üretilenlere benzer sesler duymaları gerekir. Bu ses modlarını mavi veya kırmızı tonlarda satın alabilirsiniz.

 

Ses değiştirici program, herhangi bir tür internet bağlantısı gerektirmez ve yalnızca bir ön koşulu vardır – bilgisayarınızın MAC uyumlu olması gerekir. Ses değiştirici program da sesler gerçek ses tahtalarına dönüştürülmez, bunun yerine metne dönüştürülür. Seslendirilenler gibi, kırmızı veya mavi tonlarda da mevcuttur.


Ses değiştirici program listesi;

  • Fake Voice
  • MorphVOX
  • Hero Voicer
  • Voice Master
  • Ses Editör

ses değiştirici

Ses Değiştirici Program PC

Ses değiştirici program PC, İki uygulamadan hiçbiri ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, Voice Transformer bir sonraki en iyi alternatiftir. Ses değiştirici program PC, sıradan seslerinizi daha sonra internet üzerinden gönderilen kullanılabilir metne dönüştürmek için bir programdır. Windows işletim sisteminin belirli bir sürümü için piyasaya sürülmüş olmasına rağmen, bu sürüm yalnızca birkaç ay boyunca test edilmiş ve henüz Microsoft’tan herhangi bir resmi destek almamıştır.

 

Ses değiştirici program PC (Morphvox), ses dosyalarını MP3 ses dosyalarına dönüştürmek için kullanılan bir programdır. Ses değiştirici program PC,  hem MAC hem de Windows İşletim Sistemleri için mevcuttur. Morphvox, bilgisayarınıza birkaç ses dosyası eklemenize ve bunları farklı ses efektlerine dönüştürmenize olanak tanır. morphvox, Nisan 2021’de ilk kez piyasaya sürüldü. Kullanımı kolay arayüzü sayesinde, kullanıcılar bununla nasıl çalışacaklarını hızlı bir şekilde öğrenebilir ve aynı zamanda çok çeşitli morf seslerinin keyfini çıkarabilirler.

 

Ses değiştirici program PC pek çok şey yapabilir, ancak yapamayacağı tek şey ses kalitesini değiştirmektir. Diğer çoğu ses değiştirici uygulamadan farklı olarak, Cloning Software sesi başka bir formata, hatta bir wav dosyasına dönüştürebilir. Ses değiştirici program PC‘nin amacı bu olduğundan, Klonlama Yazılımı muhtemelen en kapsamlı seçenektir. Klonlama Yazılımı hem MAC hem de Windows İşletim Sistemleri için mevcuttur. Cucusofty gibi popüler yazılımlardan bazıları ücretsizdir, Cucusofty Pro ve Prolex gibi daha pahalı seçenekler ise bir ücret karşılığında mevcuttur.

ses değiştirici program

Ses değiştirici programının inanılmaz güçlerini kullanmak için bir bilgisayara ve internet bağlantısına ihtiyacınız var. Bu iki şeye sahip olduğunuzda, araştırmanıza başlamaya hazırsınız. İnternette ses değiştirici yazılımı bulabileceğiniz çok sayıda yer var, ancak gerçekten en iyi programı istiyorsanız, saygın bir şirketten bir tane indirseniz daha iyi olur. Ses değiştirici programı aramak için en iyi yerlerden biri Google’dadır. Özellikle bunları kullanıma sunan çok sayıda şirket olduğu için kesinlikle ihtiyaçlarınıza uygun yazılım bulacaksınız.

 

Ses değiştirici program bazı dezavantajları olsa da, eller serbest bir cihaza sahip olmamanın dezavantajlarına kıyasla kesinlikle soluk kalıyorlar. Kullanıma hazır bir Ses değiştirici program alarak ve ardından kendi ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde nasıl yapılandıracağınızı öğrenerek denemek isteyebilirsiniz. Hangi seçeneği seçerseniz seçin, sonuç olarak bu yazılım burada kalacaktır. Alışmak biraz zaman alsa da, faydaları ölçülemez ve sık sık konferans görüşmeleri kullanan ve eller serbest bir alternatife ihtiyaç duyan işletme sahipleri için çok akıllıca bir yatırımdır.