Siber İstihbarat Blog’u Online !

cyber

Siber İstihbarat Blog’u Online!

Türkiyen’nin en aktif hack forumu olan spyhackerz.org’un Master Üyesi BestSPY’ın siber istihbarat blogu online !
Spyhackerz.org 65 bin üye sayısına yaklaşmışken spyhackerz üyelerinden güzel girişimler gelmeye devam ediyor içinde bir çok türden üye bulunduran spyhackerz gün geçtikçe hızla büyümeye devam ediyor.

Site henüz yeni kurulmuş olmasına rağmen kaliteli ve bilgilendirici içerikler ile dolu. Yapılan açıklama da sitenin insanları istihbarata ve siber istihbarata karşı bilgilendirmek olduğu açıklanmıştır.

site

Site blogger altyapısını kullanmaktadır güzel bir görünüme sahip olan site gelişecek gibi ve gelecekte umut vaad eden sitelerden biri olarak gözüküyor. Spyhackerz üyelerinin böle güzel girişimlerini görmek bizleri mutlu ediyor.

Siber güvenlik blogları dünya üzerinden çoğalmaya başladı bunun nedeni siber aleme ve siber güvenliğe merak salınması bir çok siber güvenlik uzmanı veya bilgi edinmiş kişiler blog açarak kullanıcılara ve kendini geliştirmek isteyenlere bilgilerini aktararak en büyük yardımı yapıyorlar.

Siber İstihbarat hakkında bilgi almak için ve bir çok farklı içerik okumak için buraya tıklayarak siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Yazıyı Değerlendir
[Toplam: 0 Ortalama: 0]