Tiktok Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

tiktok

Tiktok Uygulamasına Yeni Özellikler Geliyor

Son yıllar da çok popüler olan sosyal medya platformu TikTok uygulamasına yeni özellikler getireceğini açıkladı. Bir kaç yıl önce popüler olan sosyal medya platformu TikTok 800 milyon kullanıcıya ulaşmış bulunmakta son zamanlarda çok büyük bir ivme kazanarak günde yeni binlerce kullanıcı almaktadır.

TikTok uygulaması Google Play’de 1 milyar indirmeyi geçmiş bulunmakta uygulamaya 27.480.888 milyon kişi oy kullanırken oy ortalaması 4,5 gibi çok iyi bir derece de çıkmıştır.

TikTok Çok Başarılı

Farklı sosyal medya platformlarında bir kesim tarafından TikTok’un çok saçma bir uygulama olduğu kapatılması gerektiğini ve çekilen videoların aşırı gereksiz olduğunu söylerken bir kesim de TikTok’u çok beğeniyor yakın zaman da Defacto gibi ünlü bir firma TikTok ünlüsü olan bazı kişilerle reklam için anlaşmıştı.

tiktok google play

Herkesin kabul etmesi gerekiyor ki artık TikTok’ta Instagram kadar ünlü bir sosyal medya platformu olma yolunda ilerliyor. TikTok, Hindistan gibi büyük nüfuslu bir ülke de bir süre önce yasaklanmıştı yakın bir tarihte yasak kaldırıldı.

tiktok

TikTok’a Hangi Özellikler Gelecek?

TikTok’a yeni gelecek özellik hakkında açıklama yapıldı. TikTok’a eklenecek özellik bir çok uygulama da bulunan arama filtresi özelliği. Eklenecek arama filtresi özelliğin de önceki gün, önceki hafta ve önceki ay gibi seçenekler sunulacak. Bu sayede kullanıcılar gönderileri daha kolay bulabilecek.

Yeni gelecek bir diğer özellik ise profil ziyaretlerin de ortak arkadaşları görme özelliği buda bir çok sosyal medya platformun da olan bir özellikti TikTok’a eklenmesi de bir çok TikTok kullanıcısını mutlu edecek gibi duruyor.