Ubisoft Oyunlarına %85 İndirim Geldi

ubisoft

Ubisoft Store Üzerinde ki Tüm Oyunlara İndirim Geldi!

Dünyanın en iyi video oyun geliştiricilerinden birisi olan Ubisoft çıkardığı oyunlara %85’e varan indirimler getirdi. Ubisoft’un 28 ülke de stüdyosu vardır. Dünya çapında hizmet veren ve oyun dünyasının kaderini belirleyecek oyunlar üreten bu firma oyun severleri sevindirecek haberler verdi. Ubisoft neredeyse kendi yapmış olduğu ve yayınlamış olduğu oyunlarından tümüne indirim yapmış durumda. Ubisoft’un oyunlarını seven kişilerin kaçırmayacağı indirimler mevcut.

Ubisoft İndirim Kodu

Ubisoft Store üzerinde bulunan neredeyse tüm oyunlarda indirim mevcut fakat Ubisoft oyun severlere bir güzellik daha yapmış ve ödeme kısmına geldiğiniz de “LUNAR15 ” promosyon kodunu kullanarak %15 indirim daha kazanmış oluyorsunuz.
Eğer bir “U” Puanınız var ise “LUNAR15” promosyon kodunu kullanmak yerine puanınızı kullanarak %20 indirim kazanabilirsiniz..
Ubisoft’un vermiş olduğu “LUNAR15” Promosyon kodu 11 şubatta kullanıma kapatılacak o yüzden oyun severlerin elini çabuk tutması gerekiyor.

Ubisoft Store: https://store.ubi.com/tr/home

Assassin’s Creed Valhalla

ubisoft

Dünyanın en iyi oyunlarından biri olan ve Ubisoft tarafından geliştirilen Assassin’s Creed serisinin bir devamı olan Assassin’s Creed Valhalla oyunu 269 TL yerine 223 TL’ye store de indirime girmiştir.
Oyun 873 tarihin de Vikinglerin İngiltere istilasını kurgusal bir şekilde ele alarak tasarlanmıştır. 10 Kasım 2020 tarihin de dünya çapında yayınlanarak piyasaya sürülmüştür.

Immortals Fenyx Rising

fenyx

Yine Ubisoft tarafından yapılan aksiyon ve macera türünde bir oyun. Ubisoft store üzerinde 269TL yerine 180 TL’ye satılarak indirime girmiştir. 3 Aralık 2020 tarihin de piyasaya sürülen bu oyun Microsoft Windows, PlayStation 5, Nintendo Switch, Amazon Luna, Stadia, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için geliştirilmiştir.
Oyun modu olarak sadece tek oyunculu oyun modu bulunmaktadır.

Anno 1800

Ubisoft Oyunlarına %85 İndirim Geldi 2 – anno

Blue Byte tarafından geliştirilmiş olan ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir şehir kurma ve gerçek zamanlı strateji video oyunudur. Ubisoft Store üzerinde 269TL yerine 134,50TL’ye satılarak indirime girmiştir. Oyun 19. Yüzyılın sanayi çağının şafağında geçmektedir.
Ubisoft store haricinde Epic Games Store, Uplay ve Origin platformları üzerinde de satılmaktadır.

Rainbow Six Siege

rainbow

Ubisoft tarafından geliştirilen bir tür Birinci şahıs nişancı video oyunudur. Ubisoft store üzerinden 89TL yerine 35,60TL’ye indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz. Yukarıda ki indirim kodunu da uygulayarak %15 daha fazla indirim kazanabilirsiniz.

Far Cry 5

farcry5

Ubisoft tarafından geliştirilen ve Far Cry 4’ün bağımsız devamı olan Far Cry serisinin 5. ana bölümüdür. Ubisoft store üzerinden 269TL yerine indirimli bir şekilde 53 TL’ye satın alabilirsiniz.

Bu oyunlar haricin de Ubisoft Store üzerinde bulunan tüm oyunlar indirime girmiştir. Hem indirimden faydalanabilir hem de yukarıda vermiş olduğum promosyon kodu ile %15 indirim daha kazanabilirsiniz.