Whatsapp Web’e Yeni Güncelleme Geliyor

whatsapp

En Popüler Uygulamalardan Biri Whatsapp!

Whatsapp hayatımızın bir parçası olmuş bulunmakta ve bu çok popüler mesajlaşma uygulaması tam google play’de 5 milyar indirmeyi geçmiş bulunmakta ve 2 milyar aktif kullanıcısı bulunuyor. Son derece popüler olan bu mesajlaşma uygulamasını geliştirmek için yöneticiler yeni güncellemeler getiriyor. Whatsapp’ın geliştiricileri bir süredi yeni emojiler eklemek için çalışırken. Yakın bir zamanda da “Whatsapp Web” için görüntülü ve sesli arama özelliği getiriliyor ayrıyetten bunun yanında birde grup konuşması ayni bir den çok kişi ile aynı anda sesli veya görüntülü arama kullanılabilecek.

whatsapp web

Whatsapp Web Nedir?

Whatsapp Web bilgisayar kullanıcıları için internet tarayıcısı üzerinden https://web.whatsapp.com/ üzerinden giriş yaparak tarayıcıda kullanma özelliği sunan bir site. Telefonunuzdaki whatsapp’ı kullanmak için ayarlardan Whatsapp Web’i seçerek tarayıcıda çıkan QR Kodu okutuyorsunuz ve telefonunuzdaki whatsapp’ı tarayıcı üzerinde aktif ediyorsunuz ve kullanabiliyorsunuz.

Mobil Uygulamasındaki Özellikler Eklendi

Whatsapp mobil uygulamasında bulunan görüntülü konuşma ve sesli konuşma özelliğini whatsapp’ın geliştiricileri yakında zamanda Web Whatsapp’da getireceklerini açıkladı. Bu gelecek görüntülü konuşma ve sesli konuşma özelliklerden ayrı olarak whatsapp geliştiricileri whatsapp açılırken yeni bir ekran geleceğinin müjdesini verdi whatsapp yeni bir güncelleme ile yeni emojiler ve yeni bir arayüz ile uygulamayı ileri taşımaya devam edecek.

Whatsapp Uygulamasına Alt Tarafataki Bağlantılardan Ulaşabilirsiniz

https://apps.apple.com/tr/app/whatsapp-messenger/id310633997

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.whatsapp&hl=tr