Windows 10 Etkinleştirme – Programsız Etkinleştirme (2021)

Windows 10 Etkinleştirme

Windows 10 etkinleştirme, işletme kullanıcıları için harika olabilir, ancak güncelleme çalıştırmayan kullanıcılar ne olacak? Windows 10 etkinleştirme, işletim sisteminizin kilidini açmak ve onu kendi kişisel makineniz olarak eve götürmek istiyorsanız? İyi haberler var! Windows 10 Pro etkinleştirmenizin kilidini açabilir ve etkinleştirilmemiş diğer herhangi bir bilgisayarda olduğu gibi eve götürebilirsiniz.

 

Windows 10 etkinleştirme, işletim sisteminizin kilidini açmak için önce Windows 10 etkinleştirme veya kurulumundan geri dönün ve ardından daha önce yüklenmiş tüm sürücüleri veya yazılımları kaldırın. Bu, önceki etkinleştirmenizle ilgili tüm referansları ve kurulum sırasında ortaya çıkmış olabilecek tüm istemleri kaldıracaktır. Bundan sonra, tercihen Windows 10 pro etkinleştirme, güncelleme veya sistem yükleme programı aracılığıyla bilgisayarınızı yeniden etkinleştirmeniz gerekir. Ekranınızda yükseltme veya yükleme yazan bir başlık görmelisiniz.

Windows 10 Pro Etkinleştirme

Windows 10 Pro Etkinleştirme

Windows 10 etkinleştirme, komut istemlerini izleyin ve kurulumun tamamlanmasına izin verin. Bittiğinde, sisteminizi kapatın. Bir Windows 10 etkinleştirme lisansı aboneliğiniz varsa, Windows 10 yazılımını makinenizde kullanmak için bunu etkinleştirmeniz gerekeceğini unutmayın. Aksi takdirde, ücretsiz yükseltmeyi kullanmanız gerekecektir.

 

Windows 10 etkinleştirme, yükseltme veya yükleme sonrasında işletim sisteminizi etkinleştirmek için aşağıdaki yöntemlerden birini deneyebilirsiniz. Windows 10 etkinleştirme, ancak bu yöntemlerden bazılarının bazı bilgisayar türlerinde desteklenmediğini unutmayın. Ayrıca, bu adımların çoğunlukla deneme yanılma için olduğunu unutmayın. Gerçekten yükseltmek veya kurmak istemeniz gerekecek çünkü aksi takdirde bazı adımlar çok zor veya imkansız hale gelecektir. Bilgisayarınıza bile zarar vermeniz mümkündür.

Windows 10 Etkinleştirme - Programsız Etkinleştirme (2021) 2 – Windows 10 Etkinlestirme Programsiz

Windows 10 Etkinleştirme Programsız

Windows 10 programsız etkinleştirme, bir kullanıcıyı başarıyla yüklediyseniz, zaten etkinleştirilmiş bir lisans varsa, ancak kullanıcı Microsoft güncellemelerine kaydolursa, yine de Windows 10 programsız etkinleştirme çalıştırmanız gerekebilir. Mevcut güncellemeleri kontrol etmek için Windows Update’i çalıştırın. Her şey yolundaysa ve bilgisayarınız önceden etkinleştirildiyse, devam edin ve “Güncellemeleri Kontrol Et” bağlantısını tıklayın. Windows Update’i doğrudan Denetim Masası> Sistem ve Güvenlik> Windows XP Home Edition’a giderek de çalıştırabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bazı Windows 7 veya Windows 8.1 yüklemeleri bu sistemle çalışmayabilir ve bir Windows 10 pro etkinleştirme sürümü gerektirebilir.

 

Windows 10 programsız etkinleştirme güncellemeniz doğru güncellemeleri yüklemediyse deneyebileceğiniz bir yöntem, Windows Görev Yöneticisini çalıştırmaktır. Başlat Menüsüne sağ tıklayın> Çalıştır yazın ve girin. “Programlar ve Özellikler” bölümünün altındaki programları ve özellikleri arayın. “Güncellemeleri kontrol et” yazan düğmeyi tıklayın, Windows 10 programsız etkinleştirme istediğiniz programlar ve özellikler için bir güncelleme göstermezse, Denetim Masası’na geri dönüp Windows Güncelleme simgesini seçmeniz gerekir. Ardından aç’ı seçin. Bunu yapmak çok kolaydır.

Windows 10 Etkinleştirme Programı

Windows 10 Etkinleştirme Programı

Windows 10 etkinleştirme programı için ücretsiz yükseltme teklifini başarıyla aldığınızdan emin olmanın başka bir yolu, bir pencerenin 7 veya xp kurulumunu aldığınızdan emin olmaktır. Windows 10 etkinleştirme programı kurulumunu alırsanız ve bilgisayarınız hala etkinse, bu, mevcut işletim sisteminiz ile yenisi arasında yalnızca birkaç fark olduğunun bir işaretidir. Bu önemlidir, çünkü yeni işletim sistemi tüm önemli donanım değişikliklerini kullanacak şekilde yapılacaktır. Bu nedenle, kullandığınız programlar ve özellikler artık desteklenmeyecektir. Bu nedenle yükseltme yaptırmak önemlidir.

 

Windows 10 etkinleştirme programı yükseltmeden sonra her şey yolunda giderse, bilgisayarınız şimdi tamamen etkinleştirilmeli ve önceden yüklenmiş tüm programları ve özellikleri çalıştırabilmelidir. Windows 10 etkinleştirme programı herhangi bir şey beklendiği gibi gitmezse, bilgisayarınızı her zaman yeniden yükleyebilirsiniz. Bununla birlikte, başlangıç ​​ayarlarını, internet ayarlarını, güvenlik seçeneklerini veya başka herhangi bir değişikliği başlatmanız gerekiyorsa, başlangıç ​​ayarlarını yeniden seçmeniz gerekebilir. Her şey doğru şekilde yapılandırıldıysa, bunu yaparken herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Windows 10 etkinleştirme kodu

Windows 10 Etkinleştirme Kodu


Windows 10 etkinleştirme kodu:

  1. 6P99N-YF42M-TPGBG-9VMJP-YKHCF
  2. VTNMT-2FMYP-QCY43-QR9VK-WTVCK
  3. KTNPV-KTRK4-3RRR8-39X6W-W44T3
  4. 8N67H-M3CY9-QT7C4-2TR7M-TXYCV
  5. CKFK9-QNGF2-D34FM-99QX2-8XC4K

Windows 10 etkinleştirme kodu, yakın zamanda yeni bir bilgisayar satın aldıysanız ve üzerinde Windows 10 etkinleştirme kodu yüklediyseniz, bir aktivasyon kodu almış olabilirsiniz. Bilmeyenler için aktivasyon kodu, bilgisayarla birlikte gelen kutunun üzerinde basılı makbuzunuzda bulunur. Genellikle sadece bir sayıdır, ancak bir basamak veya hatta 95 basamak gibi bir şeyse, çalışmasını sağlamakta sorun yaşayabilirsiniz. Diğer işletim sistemleri için kodlar alabilirsiniz, ancak Windows için elde edilmesi en kolay olanı gibi görünüyor.

 

Windows 10 etkinleştirme kodu ekranınızda veya bilgisayarınızı açmaya çalıştığınızda bulacaksınız. Her şeyi doğru yapmış olsanız ve bu Windows logosu veya tanıdık mavi tik olsa bile, bu işe yaradığı anlamına gelmez. Windows 10 etkinleştirme kodu, ekranda yalnızca mavi bir ekran veya yanıp sönen bir soru işareti görürsünüz. Böyle bir durumda, bilgisayarı aldığınız yere geri dönüp tekrar denemelisiniz. Hala çalışmasını sağlayamıyorsanız, neyin yanlış olduğunu görmek için bilgisayarı satın aldığınız mağazadan bir teknisyeni aramanız gerekebilir.

 

Windows 10 etkinleştirme kodunu çevrimiçi olarak, forumlarda ve baktığınız her yerde bulabilirsiniz. Bazı insanlar aktivasyon kodunu gerçekten alacaklarını düşünmezler ve daha sonra ekranlarında göründüğünde şaşırırlar. Windows 10 etkinleştirme kodu bilgisayarla birlikte gelen kutuyu saklamanıza gerek yoktur; sadece arayın ve umarız ihtiyacınız olan aktivasyon koduna sahip olur. Değilse, mağazaya geri dönüp bir tane almalısın.hr