Yeni Açılan Hack Forumu Hacklendi 2020

spy

Yeni Açılan Hack Forumu Hacklendi

Kadim hack grubu Spyhackerz’ın eski sayılabilecek üyelerinden olan Letrx yeni açılan hack forumu olan siberturkordusu.com’u hackleyerek kısa bir yazı ile geçiştirdi. Bugün öğlen saatlerinde 75 bin üyeye ulaşan spyhackerz her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Hacklenen Hack Forumunda Geçen Yazı

Letrx Siber Türk Ordusun’a attığı indexte küçük bir yazı yazdı. Yazdığı açıklama şu şekilde idi;

“Nice karabasanlar Letrx’e musallat olur.

Once guvenlik sonra hack grubu beyler.

Adres belli zaten spyhackerz.org :)”

Letrx’i yaptığı başarılı saldırıdan dolayı tebrik ediyoruz.

Saldırı kayıtları;

https://mirror-h.org/zone/2720492/

Hack Forumu

Spyhackerz Her Geçen Gün Üstüne Koyuyor! Hack Forumları Hackleniyor!

Spyhackerz çok kısa bir süre içerisinde binlerce üye kazandı ve Türkiye’nin en büyük forumları/siteleri arasına girmeyi başardı. Yaptığı çıkış ile Türkiye’nin en büyük 50 forumu arasında ve en büyük 400 sitesi arasında kendine yer buldu. 50 bin üyeye ulaştıktan kısa bir süre sonrada 75 bin üye barajını geçti 3-4 ay içinde 100 bin üye olması imkansız gibi durmuyor.

Hack Forumu kelimesinde de aylardır 1. sırada yer alan spyhackerz yapılan çalışmalar ve üyelerin gayreti ile daha da büyümektedir sırasıyla 150 anlık aktif üye, 200 anlık aktif üye derken şimdi de anlık 250 aktif üye ile rekor kırmaktadır. Forumda günde binlerce mesaj, yüzlerce konu ve yüzlerce yeni kullanıcı kayıt olmaktadır. Her gün 200 üzeri yeni kullanıcı kayıt olurken 2-3 binden fazla da mesaj atılmaktadır.