Yerli Teknoloji New York’ta Kullanılacak

technological

Teknoloji Yurt Dışında Kullanılacak!

Türkiye’de bulunan Türk Şirket Dof Robotics’in üretip ve geliştirdiği “DOFense” adlı ileri düzey akıllı teknoloji dezenfeksiyon ve sanitasyon kabini New York havaalanında kullanılmaya başlandı. Türkiye’de son dönemlerde artan teknoloji üreticiliği artık yapılan teknolojilerin diğer ülkelere ihracat yapılamaya başlandı.

dofense

Yüzde Yüz Türk Yapımı!

Tamamen Türk yapımı olan “DOFense” adlı ileri düzey teknolojik alet dezenfeksiyon ve sanitasyon olaylarını sağlıyor Türkiye’de ilk kullanıldığın da çok beğenilmiş ve takdir edilmişti. Yeni üretilen ileri düzey teknolojik alette dezenfeksiyon ve sanitasyon işlemi yaklaşık 10 saniye gibi çok kısa bir sürede son buluyor zaman olarak da ekonomik olan bu yeni teknoloji kısa zaman da her yerde kullanılması planlanıyor.

Çok Fazla Sipariş Gelmeye Başladı!

Yeni üretilen ileri düzey teknolojik alet genellikle AVM’ler ve havaalanlarında kullanılıyor şimdi den yurt dışından çok fazla sipariş gelmeye başlandı cihaz Türkiye’de hemen hemen her yere konulmaya başlandı. Şirketin hedefi küresel çapta 200 adet satış hedeflemek. Cihazların ortalama 60 – 70 bin dolar ar-ge çalışması ile geliştirildiklerini ve üretildiklerini açıkladı. Ar-ge ve dizaynın yaklaşık olarak 45 gün gibi uzun bir sürede tamamladıklarını açıkladı