Youtube, Filmleri Ücretsiz Yayınlıyor

youtube

Youtube, Bazı Filmleri Ücretsiz Yayınlıyor

Dünyanın en büyük video izleme ve paylaşım yapma platformu olan Youtube James Bond hayranları için tüm filmlerini kısa bir süreliğine Youtube’de ücretsiz bir şekilde yayınlayacağını açıkladı. Fakat bu özellik Türkiye’de yaşayan ve Türkiye üzerinden Youtube’ye giriş yapan kullanıcılar için geçerli olmayacak.

James Bond Filmleri Kısa Süreliğine Ücretsiz

Kurgusal karakter olan James Bond filmleri Youtube’de kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlanacak. James Bond hayranları Youtube’nin yaptığı bu çalışmayı çok beğendiğini ve sevindiğini açıkladı. Youtube küçük etkinlikler yaparak kullanıcılarını sevindirmeye devam ediyor. Birçok plaftorm kısa ve güzel etkinlikler ile kullanıcılarını platformlarında tutmayı ve daha uzun süre vakit geçirmesini sağlıyor.

Youtube, Filmleri Ücretsiz Yayınlıyor 1 – jamesbond

Youtube’de Yayın Ne Kadar Sürecek?

James Bond filmlerini kısa bir süreliğine ücretsiz olarak yayınlayacak olan Youtube yayınların ne kadar süreceğini ve hangi tarihlerde yayınlayacağı hakkında herhangi bir bilgi sunmadı. James Bond hayranları merakla filmlerin yayınlanacağı zamanı bekliyor.

Youtube, Filmleri Ücretsiz Yayınlıyor 2 – vpn

Türkiye’den Erişim Olmayacak

Youtube ücretsiz olarak yayınlayacağı James Bond filmlerine Türkiye üzerinden erişimi engellemiş bulunmaktadır. Türkiye’de yaşayan James Bond hayranları belirli VPN (Sanal Özel Ağ) Hizmetlerini kullanarak filmleri izleyebilir. Ücretsiz ve ücretli olarak birçok VPN hizmeti bulunmaktadır bütçesi ve durumu olan kişiler ücretli VPN satın alarak daha kaliteli bir hizmet alabilir ücretsiz kullanmak isteyenler içinde Google Play üzerinde birçok ücretsiz VPN bulunmaktadır. Bunlara örnek verecek olursak Hola VPN ücretsiz VPN hizmeti sunan bir programdır.